Авторизація

» » » За рік кількість людей, що живуть за межею бідності, в Україні збільшилася рівно в 2 рази

За рік кількість людей, що живуть за межею бідності, в Україні збільшилася рівно в 2 рази

За рік кількість людей, що живуть за межею бідності, в Україні збільшилася рівно в 2 разиПро це повідомляють в Інституті демографії та соціальних досліджень імені Птухи.

Згідно з останніми даними, рік тому за межею бідності жили трохи більше 28% українців, а зараз їх стало 58,3%. Однак, за словами співробітників інституту, відносний показник бідності в Україні майже не змінюється. Зараз за межею бідності проживають близько 23 відсотків сімей, де є пенсіонери, і близько 38 відсотків сімей з двома дітьми.

Що стосується відносного показника бідності, який в нашій країні не змінюється, то такий критерій взагалі не може відображати кількість громадян, яким грошей не вистачає навіть на продукти харчування. Він, швидше за все, демонструє відсоток тієї частини українського населення, яка умудряється виживати з доходами, які набагато менше середніх стандартів розвиненого суспільства.

Провідний науковий співробітник інституту Світлана Полякова зазначила, що показник бідності в Україні зріс рівно в 2 рази, і це тільки за останній рік. Також зростає і рівень бідності, який визначається за критеріями ООН, який визначається за критеріями ООН для міжнародних порівнянь ситуації в країнах Центральної та Східної Європи. В Україні бідність основної частини населення стала національною проблемою номер один.

Ще в 2014 році реальні доходи українців почали зменшуватися. Тому згаданий показник виріс з 1% до 2,2% в минулому році.
Як стверджують експерти, в цьому році ситуація за рівнем бідності в Україні не покращиться, більш того, може погіршитися.

Тануть і наші "заначки". За даними Держслужби статистики, заощадження українців за квітень-червень цього року скоротилися на 5,297 мільярда гривень.

Крім того, компанією Research & Branding Group було проведено дуже незвичайне дослідження, яке показує відношення українських громадян до такого феномену, як багатство. Згідно з цим дослідженням, вважають себе бідними 50% опитаних компанією респондентів. З'ясувалося, що наші співгромадяни сприймають себе не з точки зору соціального благополуччя, а оцінюють рівень наявних у них матеріальних статків.

Відзначено, що в поточному році ситуація з ростом рівня бідності в Україні загрожує ще більше погіршитися.

ДЖЕРЕЛО

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031