Авторизація

» » » У ЗС України тривають масштабні збори з резервістами

У ЗС України тривають масштабні збори з резервістами

У ЗС України тривають масштабні збори з резервістамиПротягом вересня 2016 року до зборів з резервістами у Збройних Силах України залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях України.

У березні 2015 року прийнятий Закон, який встановлює обов’язкове зарахування в оперативний резерв військовослужбовців, які звільняються зі строкової служби, та тих, хто служив за мобілізацією. Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах.

Викликають резервістів на військову службу для проведення навчань, або ж у разі оголошення мобілізації. В такому випадку, резервіст зобов’язаний прибути до своєї військової частини протягом 24 годин самостійно або за допомогою військового комісаріату.

Це дозволить за необхідності проведення чергової ротації або загальної мобілізації сформувати підрозділи з підготовлених та навчених військовослужбовців, які пройшли бойове злагодження.
Військові частини, за рахунок доукомплектування резервістами, будуть готові до виконання завдань у стислі терміни.

Ті ж військовослужбовці, які не отримали в ході служби необхідного рівня підготовки, зараховуються в територіальний резерв.

Резервісти територіального резерву можуть бути задіяні для комплектування бойових військових частин за рішенням військового комісара.

На сьогодні у Збройних Силах України – понад 85 тисяч резервістів. За бажанням, резервісти можуть укладати контракти на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930