Авторизація

» » » У місцевих громад з’явиться можливість впливати на зміст освіти

У місцевих громад з’явиться можливість впливати на зміст освіти

У місцевих громад з’явиться можливість впливати на зміст освітиПро це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час своєї робочої поїздки до Луганської області 26 серпня. Міністр взяла участь у роботі обласної серпневої конференції педагогічних працівників «Створення умов для нової української школи на Луганщині».

«Економічні негаразди, політичну нестабільність, бойові дії тут, на Сході України, я розглядаю не лише як перешкоди для змін, а як причини, які зумовлюють їхню необхідність. Освіта є ключовим елементом національної безпеки, бо людина – це найцінніший актив держави. Маємо перетворити освіту на чинник економічного зростання, джерело національної єдності, засіб соціального просування кожного громадянина», – зазначила Лілія Гриневич.


Міністр також підкреслила, що у місцевих громад з’явиться можливість впливати на зміст освіти, а у вчителів – більше педагогічної свободи.

«Найбільший виклик сьогодні це навіть не відсутність коштів, а впевненість у наших силах. Потребує змін наша свідомість, підходи до навчання. Ми маємо відмовитись від принципу трансляції знань та перейти до компетентнісного підходу, а також передати учням віру у свої сили, віру у можливість змін. Тільки за таких умов вони стануть особистостями, патріотами та інноваторами», – додала Міністр освіти і науки України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031