Авторизація

» » » Євросоюз готовий покарати Білорусь новими санкціями через міграційну кризу на кордонах ЄС

Євросоюз готовий покарати Білорусь новими санкціями через міграційну кризу на кордонах ЄС

Глава зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель заявив, що ЄС розглядає можливість запровадження подальших санкцій проти Білорусі через ситуацію з мігрантами на кордонах Литви і Польщі.
Про це Боррель заявив після понеділкового обговорення на Раді закордонних справ ЄС, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
"Ми уважно стежимо за ситуацією на литовсько-білоруському кордоні і повідомленнями, що режим надсилає мігрантів також до польського кордону. Ми закликаємо білоруську владу дотримуватись міжнародних зобов’язань", - сказав Боррель.
Читайте також
До ЄС за €15 тисяч: у Єврокомісії розповіли ймовірну схему прибуття мігрантів до Литви через Білорусь
"Ми вже вжили ряду обмежувальних заходів, і ми готові розглянути подальші заходи у відповідь на цю поведінку. Використовувати мігрантів як зброю, підштовхуючи мігрантів до кордонів, неприйнятно. І це те, що відбувається на литовському і польському кордонах", - додав глава дипломатії ЄС.
Нагадаємо, за останній місяць до Литви через територію Білорусі прибула безпрецедентна кількість нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу та Африки. Дві великі групи мігрантів з Білорусі затримали і на кордоні Польщі.
В уряді Литви вважають збільшення числа нелегалів організованою акцією режиму Лукашенка за жорстку позицію Вільнюса щодо репресій проти інакодумців у Білорусі та підтримку білоруської опозиції.
Як повідомлялося, Єврокомісія надасть Литві 10 мільйонів євро для реагування на безпрецедентний наплив мігрантів з Близького Сходу та Африки через територію Білорусі.
2 липня у зв’язку з ситуацією з мігрантами Литва оголосила режим екстремальної ситуації національного масштабу та почала встановлення огорожі з колючого дроту на кордоні з Білоруссю.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031