Авторизація

» » » Євросоюз: в Білорусі могли таємно стратити засудженого до смертної кари

Євросоюз: в Білорусі могли таємно стратити засудженого до смертної кари

Європейський Союз заявив, що у Білорусі недавно могли таємно стратити засудженого до смертної кари Віктора Павлова.
Із такою заявою у четвер 17 червня виступила речниця зовнішньополітичної служби ЄС Набіла Массралі, повідомляє "Європейська правда".
"Європейський Союз завдяки інформації авторитетної правозахисної організації "Весна" дізнався, що родичу Віктора Павлова, засудженого до смертної кари в Білорусі, недавно відмовили в інформації про його місцеперебування.
Читайте також
Рада Європи знову закликала Білорусь скасувати смертну кару
Відмова у своєчасній інформації родичам вже неодноразово свідчила про таємну страту, здійснену авторитарним режимом в Білорусі - єдиній європейській країні, яка все ще застосовує смертну кару", - заявила речниця.
ЄС вважає, що необхідно покласти край секретності у пенітенціарній системі в Білорусі, і нагадує про своє беззастережне неприйняття застосування смертної кари за будь-яких обставин.
"Смертна кара - це жорстоке і нелюдське покарання, яка не служить стримуючим фактором для вчинення злочинів і є неприйнятним запереченням людської гідності і недоторканності", - сказала речниця.
Сестра Віктора Павлова Раїса розповіла координатору кампанії "Правозахисники проти смертної кари в Білорусі", що півтора місяця не отримувала листів від брата, їй відмовили в побаченні і не повідомили про стан Віктора. Адвокат не змогла потрапити в СІЗО до підзахисного - їй сказали, що Віктора Павлова там немає. Раїса Павлова вважає, що її брата могли розстріляти.
Віктор Павлов був визнаний винним у вбивстві двох пенсіонерок. Його засудили до смертної кари в кінці липня 2019 року.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031