Авторизація

» » » Більшість німців вбачають перевагу у тому, що країна є членом ЄС

Більшість німців вбачають перевагу у тому, що країна є членом ЄС

Більшість німців вважають, що членство Німеччини у Євросоюзі створює для неї більше переваг, аніж перешкод.
Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Spiegel, про це свідчать результати соцопитування, проведеного Civey на замовлення Фонду Гайнріха Бьолля.
Позитивне ставлення до членства у ЄС переважає незалежно від віку, статі, освіти, професії чи регіону проживання.
Водночас, погляди суттєво відрізняються залежно від політичних симпатій респондентів. Так, вісім із десяти прихильників правопопулістської і євроскептичної AfD вважають, що членство у ЄС створює країні більше проблем, аніж переваг. Прихильники фактично всіх інших політсил сприймають членство у ЄС як позитив.
Втім, дещо зменшилась кількість людей, які вважають, що Німеччина може досягти своїх політичних цілей радше у ЄС, ніж поза ним: так вважають 60%, що на 7% менше, порівняно з результатами 2020 року, та на 17% менше, порівняно з 2019 роком.
Автори дослідження припускають, що певну роль могли зіграти помилки ЄС під час спільної закупівлі вакцин від коронавірусу.
47% респондентів висловилися проти того, щоб Євросоюз мав спільні борги (як передбачає фонд для відновлення економіки блоку після пандемії), тоді як 45% не проти такого підходу. У цьому питанні проти спільного боргу виступили здебільшого прихильники ХДС/ХСС, FDP та AfD.
52% респондентів вважають, що фінансові внески Німеччини до бюджету ЄС надто великі - тоді як у 2020 році такої думки дотримувались 47%.
46% опитаних вважають, що спільна політика надання притулку має бути пріоритетом для майбутнього федерального уряду. 40% називають пріоритетом також підтримку верховенства права, 37% - забезпечення мінімальних соціальних стандартів, 36% - спільну політику щодо боротьби зі зміною клімату.
80% опитаних вважають, що Рада ЄС повинна мати можливість ухвалювати рішення більшістю, а не виключно одностайно - про що почалася дискусія у ЄС після серії вето з боку Угорщини.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930