Авторизація

» » » Рада прийняла євроінтеграційний закон про ветеринарну медицину

Рада прийняла євроінтеграційний закон про ветеринарну медицину

Верховна Рада в четвер ухвалила євроінтеграційний закон про ветеринарну медицину та благополуччя тварин.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на сайт Верховної ради.
Закон визначає правові та організаційні засади здійснення діяльності у сферах забезпечення захисту здоров’я та благополуччя тварин, ветеринарної практики, виробництва, обігу та застосування ветеринарних препаратів, а також обігу побічних продуктів тваринного походження.
Законом визначено терміни, законодавство про ветеринарну медицину та благополуччя тварин, сферу дії Закону, основні напрями державної політики у сфері ветеринарної медицини, органи державного управління у сфері ветеринарної медицини, принципи розроблення, затвердження, перегляду і застосування ветеринарно-санітарних заходів тощо.
Законопроєкт "Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин" було розроблено з метою системного та комплексного регулювання суспільних відносин щодо захисту здоров’я та забезпечення благополуччя тварин, ветеринарної практики, виробництва, обігу та застосування ветеринарних препаратів з урахуванням міжнародних зобов’язань України, зокрема в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.
Так, зокрема в законопроєкті враховано вимоги 10 актів законодавства Європейського союзу та створено законодавче підґрунтя для подальшої імплементації ще кількох десятків актів законодавства ЄС.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31