Авторизація

» » » В Ірландії Росію запідозрили в причетності до зникнення знаменитого дельфіна

В Ірландії Росію запідозрили в причетності до зникнення знаменитого дельфіна

В Ірландії Росію і особисто її президента запідозрили у причетності до зникнення знаменитого дельфіна, який є символом портового міста Дінгл.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Irish Post.
Три місяці тому дельфін Фунгі зник з гавані Дінгл і з тих пір його не бачили.
Таємниця його зникнення зачарувала країну. Багато хто припускає, що дельфін міг загинути, тоді як інші сподіваються, що він просто мігрував, але інша теорія припускає, що винна Росія.
Як повідомляється, використання росіянами технологій визначення місцезнаходження в ірландських морях впливає на чисельність китів і дельфінів, і, як результат, зараз це одне з найбільш вірогідних пояснень зникнення Фунгі.
Російський президент Владімір Путін санкціонував посилене використання цієї гідроакустичної системи в як спосіб контролювати рух британських морських суден.
Низка ірландських спеціалістів розкритикували цю практику і натякнули, що Росія та використання нею гідроакустичної системи поблизу затоки Дінгл насправді можуть бути винними в зникненні дельфіна.
"Це можуть бути росіяни. Це може бути Путін", - сказав сенатор від партії Fianna Fáil Нед О'Салліван.
Депутат Sinn Féin Еойн Бройн наголосив, що Ірландія зобов'язана захищати китів і дельфінів, які можуть бути потенційно уражені російською технологією.
"Використання гідроакустичної техніки морськими суднами може витіснити і навіть знищити китоподібних", - сказав міністр Малкольм Нунан.
Китоподібні, як дельфіни та кити, використовують ехолокацію, схожу на сонар, не тільки для спілкування один з одним, але й для спостереження за оточенням, пошуку їжі та виявлення небезпеки.
Технологія гідролокатора, що використовується підводними човнами та іншими судами, може мати серйозні негативні наслідки для цих істот та способу їхнього життя.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031