Авторизація

» » » На конкурс по обранню директорів 13 заповідників подали документи 23 кандидати

На конкурс по обранню директорів 13 заповідників подали документи 23 кандидати

На конкурс по обранню директорів 13 заповідників подали документи 23 кандидатиПро це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів.

Нагадаємо, 20 травня 2016 року було оголошено конкурс на вакантні посади директорів установ природно-заповідного фонду. Це питання свого часу набула резонансу серед екологів та громадських активістів, які наполягали на проведенні прозорих та відкритих конкурсів з призначення керівників національних заповідників та природних парків.

Водночас, у Міністерстві екології та природних ресурсів констатують, що потенційні кандидати не поспішають подавати необхідні документи та пропозиції.

«Нам потрібні професійні та віддані своїй справі люди. На сьогодні ми отримали лише 23 заяви від кандидатів при наявних 13 вакансіях, хоча розраховували отримати значно більше пропозицій, які б дозволили в умовах здорової конкуренції обрати найкращих та найбільш фахових керівників у заповідники та природні парки. Зі свого боку наше Міністерство готове забезпечити проведення відкритих та прозорих конкурсів», - розповів голова постійної діючої комісії з відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш.


Він наголосив, що при визначенні кандидатури буде враховуватись їхній досвід, фаховість та професійна репутація. Водночас кандидати разом з пакетом документів мають надати свою конкурсну пропозицію щодо першочергового плану реформування установи природно-заповідного фонду, підвищення його конкурентоспроможності та залучення інвестицій для розвитку національних заповідників і природних парків.

Віктор Вакараш також нагадав, що 19 червня закінчується термін подачі документів на проведення конкурсного відбору. За ініціативи Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака конкурс буде відкритим для представників громадськості та ЗМІ. Оприлюднення результатів відбуватиметься протягом трьох календарних днів із дати його завершення на офіційному сайті Мінприроди.

Всі вимоги та умови участі в конкурсі розміщені за посиланням http://www.menr.gov.ua/about/stuff/povidomlennia/4926-ministerstvo-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy-oholoshuie-konkursnyi-vidbir-kerivnykiv-pidpryiemstv-ustanov-ta-orhanizatsii-shcho-nalezhat-do-sfery-upravlinnia-ministerstva-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy

До участі в конкурсі будуть допущені лише ті претенденти, які надали повний перелік документів та оформили їх згідно з вимогами. Учасники, які пройдуть до наступного етапу, будуть публічно захищати свої конкурсні пропозиції перед комісією.
Нагадаємо, в Україні нараховується 45 біосферних заповідників, національних природних парків та природних заповідників, 4 з них знаходяться в окупованому Криму.

Міністерство екології та природних ресурсів України 20 травня 2016 року відповідно до затвердженого Кабінетом Міністром порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, оголосило конкурсний відбір керівників 13 підприємств, що належать до природоохоронної сфери.

Зокрема, вакантними на сьогодні є посади директорів Нижньодністровського, Ічнянського, Мезинського, Яворівського, Черемоського, «Гетьманського», «Деснянсько-Старогутського», Приазовського національних парків, а також триває конкурс на посаду директорів національних парків «Меотида», «Гуцульщина»,» Синевир», «Тузловські лимани» та Горган.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031