14 квітня у Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію до лікарень звернулося 143 особи. Джерело: лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної лікарні
Наталія Тімко Дослівно: "У період з 16:30 по 22:00 годину 14 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося 60 осіб. Пацієнти з міста Львів, Яворівського, Городоцького, Миколаївського, Старосамбірського, Сокальського, Пустомитівського районів. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 143 особи".
Деталі: загалом у Львівській області за час епідемії із підозрою на COVID-19 звернулася 924 людини. Знати більше:
Скільки людей захворіли на COVID 19 в Україні та світі Нагадаємо:У Львівській області станом на 14 квітня зафіксовано 136 випадків COVID-19, 5 випадків - летальні. 6 людей одужали.
За даними Центру громадського здоров'я МОЗ, станом на 9:30 14 квітня в Україні підтверджено 3372 випадків COVID-19.
Долучайтесь до нас у Facebook