Авторизація

» » » Східне партнерство: Єврокомісія представила нових цілі на період після 2020 року

Східне партнерство: Єврокомісія представила нових цілі на період після 2020 року

Сьогодні Європейська комісія та Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики представили пропозицію щодо нових цілей політики Східного партнерства після 2020 року.
Документ Єврокомісії, який представляє цю пропозицію для інших органів ЄС, є у розпорядженні "Європейської правди".
Пропозиція ґрунтується на досягненнях Східного партнерства за попередні десять років та окреслює, як ЄС надалі співпрацюватиме з країнами-партнерами для вирішення спільних проблем.
"Якщо сильні наші сусіди – сильним буде і Європейський Союз. Східне партнерство залишається ключовим елементом зовнішньої політики ЄС. Ці пропозиції і надалі посилюватимуть наших шістьох партнерів, відображаючи спільні пріоритети та виклики, а також залишаючи у фокусі уваги досягнення відчутних позитивних результатів для блага усіх громадян", - зазначив Жозеп Боррель, високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики.
Серед цілей:
- збільшення обсягів торгівлі, посилення сполучення та поглиблення економічної інтеграції між Вірменією, Азербайджаном, Білорусією, Грузією, Молдовою та Україною;
- посилення демократичних інституцій та верховенства права;
- посилення стійкості країн з точки зору змін клімату та захисту довкілля;
- підтримка цифрової трансформації;
- просування ідей рівноправного та інклюзивного суспільства.
"Це чіткий меседж до наших партнерів: ми допоможемо вам розбудувати сильну економіку, досягти зростання і створити нові робочі місця, залучаючи прямі іноземні інвестиції та посилюючи взаємозв’язок у ключових сферах, таких як транспорт, енергетика та охорона довкілля. Ми плануємо тісну співпрацю для відповіді на наявні відповіді, включно з пандемією корона вірусу", - додав Олівер Варгеї, європейський комісар з питань європейської політики сусідства.
Єврокомісія та Європейська служба зовнішніх справ очікують, що країни-члени та країни-партнери погодять пропозицію до саміту Східного партнерства, який має відбутися у червні 2020 року.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031