Авторизація

» » » Прокурорів, які вели справу розстрілів на Майдані, виключили з судового процесу

Прокурорів, які вели справу розстрілів на Майдані, виключили з судового процесу

Прокурорів Олексія Донського, Ігора Земскова, Яніса Сімонова та Дениса Іванова, які упродовж кількох років займалися справами Майдану, виключили із судового процесу у справі про розстріли на Інститутській у Києві у 2014 році. Джерело: hromadske із зали Київського апеляційного суду, де триває розгляд апеляційних скарг на рішення суду першої інстанції щодо запобіжних заходів п'яти ексберкутівцям. Деталі: Відповідну постанову ухвалив генеральний прокурор Руслан Рябошапка. Напередодні Рябошапка замінив у цій справі групу прокурорів: Донського, Земскова, Сімонова та Іванова, які займалися справою кілька років, ухвалено замінити на нових - Сергія Куцого, Віталія Суботіна, Олександра Шеваленка.
27 грудня Київський апеляційний суд погодив таку заміну, проте залишив обидві групи прокурорів у справі. Прокурор Олексій Донський, який упродовж декількох років вів справу про розстріли на Інститутській, прокоментував заміну його групи під час розгляду апеляції колишніх «беркутівців» щодо скасування запобіжного заходу pic.twitter.com/x4zhae8ahK — hromadske (@HromadskeUA) December 28, 2019
Знати більше: Справа №1. Влада не сприяє слідству у справі розстрілу Небесної сотні Нагадаємо,
27 грудня Київський апеляційний суд повідомив про заміну групи прокурорів у справі ексбійців спецпідрозділу "Беркут", обвинувачених у справі про розстріл на Інститутській в лютому 2014 року, під час розгляду зміни запобіжного заходу.
Через технічну помилку прокурорів змінили тільки у справі щодо скарги колишніх "беркутівців" про зміну запобіжного заходу Зінченка та Аброськіна, але потім до справи додали скарги Янішевського, Маринченка та Тамтури.
Таким чином суд дозволив залишитися старим прокурорам і долучитися новим до справи Янішевського, Маринченка та Тамтури.
Адвокат Євгенія Закревська подала заяву про відвід нової групи прокурорів – Куцого, Суботіна, Шеваленка. Колишні беркутівці виступили проти відводу.
ЗМІ повідомляли, що українська сторона планує в межах обміну полонених передати бойовикам ОРДЛО колишніх беркутівців, обвинувачених у розстрілі людей на Інститутській 20 лютого 2014 року.
Згодом адвокат Валентин Рибін заявив, що Україна, незважаючи на досягнуті 23 грудня домовленості, виключила ексберкутівців зі списків на обмін.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031