Авторизація

» » » Президент Федерації легкої атлетики каже, що спортсмени лишились без фінансування

Президент Федерації легкої атлетики каже, що спортсмени лишились без фінансування

Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул повідомив, що українські легкоатлети не проведуть збори перед Олімпіадою через відсутність фінансування з боку Міністерства культури, молоді та спорту. Джерело: звернення Гоцула YouTube від 18 грудня "Цілеспрямована і планомірна підготовка до олімпійського сезону і олімпійських ігор, яка до 18 грудня тривала, переривається. Міністерство молоді і спорту повідомило, що заплановане фінансування, яке вже було виділене і доведене до легкої атлетики України з великою вірогідністю не буде виплачене. Відповідно це ставить нас в дуже складну ситуацію. Вже зараз сума зобов’язань, які проведені і зараз не гарантуються до компенсації міністерства молоді і спорту складають близько 4,5 млн гривень. Навіть для такої успішної організації як Легка атлетика України це велика і болюча сума і ми не можемо дозволити її збільшувати.
Тому відзавтра ми скасовуємо всі навчально-тренувальні збори, які заплановані в України" Деталі: Він також розповів, що скорочується фінансування зборів за кордоном: в Киргизії, в Іспанії, в Португалії, в Туреччині, в Польщі, в Кенії. Також, за словами Гоцула, ця ситуація може суттєво вплинути на підготовку спортсменів наступного року. Передісторія:
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив міністру фінансів Оксані Маркаровій не проводити низку видатків до кінця року. Мова йде про так звані незахищені видатки – видатки розвитку, на ремонт та будівництво.
Маркарова заявила, що призупинення фінансування незахищених статей бюджету у грудні 2019 року пов'язане з тим, що деякі державні органи наприкінці року просять про "перекидування" коштів з одних програм на інші.
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що ситуація із тимчасовим призупиненням виплати коштів на незахищені статті державного бюджету раніше вже неодноразово траплялася в Україні.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031