Авторизація

» » » Приклад конструктивної співпраці і прагматизму, або Асоціація захисту прав правників в гостях у Андрія Балоги

Приклад конструктивної співпраці і прагматизму, або Асоціація захисту прав правників в гостях у Андрія Балоги

Закарпаття в черговий раз продемонструвало унікальний приклад монолітної співпраці, відданість демократичним ідеалам, прихильність європейському напряму розвитку, здоровий прагматизм, політичну виваженість та злагодженість у роботі всіх гілок влади і органів місцевого самоврядування.
Приклад конструктивної співпраці і прагматизму, або Асоціація захисту прав правників в гостях у Андрія Балоги

Показуючи належний приклад усім іншим регіонам, в Закарпатті не лише взаємодіють на всіх рівнях державної структури, але й чітко розуміють роль кожного елемента суспільно-політичного та громадського життя країни, зокрема, віддаючи належне такому незалежному правозахисному інституту як адвокатура.

18 жовтня 2019 року в м.Мукачево відбувся наочний приклад такої співпраці та взаєморозуміння. До місцевого голови Андрія Балоги завітав актив Асоціації захисту прав правників на чолі з її лідером, а також головою Ради адвокатів Закарпатської області Олексієм Фазекошем. На зустрічі також були присутні члени АЗПП Микола Буташ та Михайло Беран, депутати міської ради тощо.

Представники нової потужної правозахисної організації висловили підтримку діям А.Балоги на посаді очільника міста, запевнили у своїх намірах щодо співпраці, відмітили позитивну роль мера у розбудові інфраструктури та громадсько-політичного життя Мукачева.

"Андрій Балога показує винятковий приклад іншим регіонам, демонструючи конструктивну співпрацю з органами адвокатського самоуправління і розуміючи базові принципи побудови Правової Держави, і місце та роль в ній такого правозахисного інституту як адвокатура", - наголосив Олексій Фазекош, вручаючи очільнику міста Запрошення на урочисту презентацію нового офісу Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників, яка відбудеться 25 жовтня 2019 року.


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031