Авторизація

» » » Шевчука не пустили до Конституційного суду

Шевчука не пустили до Конституційного суду

Конституційний суд роз’яснив поновленому на посаді голови КС Станіславу Шевчуку, що наразі він не може повернутися на робоче місце. Джерело: повідомлення на сайті КС Деталі: В суді пояснюють, що 16 жовтня Шевчук звернувся до них з усною вимогою допустити його до робочого місця. Він наголошував на тому, що в рішенні Окружного адміністративного суду Києва йдеться про негайне поновлення його на посаді судді та голови КС. В свою чергу в КС заявляють, що станом на час прибуття Шевчука до будівлі суду рішення ОАСК у справі № 640/8752/19, завірене гербовою печаткою як цього вимагає чинне законодавств, відсутнє.
Крім того, як скорочений, так і повний тексти рішення у цій справі відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень. В КС наполягають, що надана особисто Шевчуком 15 жовтня 2019 року копія скороченого судового рішення не завірена належним чином. Додатково: За даними "Української правди", в середу Шевчука не допустили до робочого місця і навіть у приміщення КС. Що передувало: Конституційний суд 15 жовтня провів спеціальне пленарне засідання, де розглядав заяву Станіслава Шевчука про поновлення на посаді судді та голови Конституційного суду, але у засіданні оголосили перерву. Передісторія:
14 травня судді Конституційного суду на спеціальному засіданні проголосували за звільнення судді Станіслава Шевчука на підставі висновків постійної комісії з питань регламенту та етики. Звільнення Шевчука підтримали 12 із 18-ти суддів.
Шевчук назвав своє звільнення "переворотом" в інтересах Петра Порошенка.
14 травня новою головою КС обрали Наталію Шапталу.
17 вересня, після закінчення у Шаптали повноважень судді КС, судді обрали головою суду Олександра Тупицького.
11 жовтня суддя Окружного адмінсуду Києва Андрій Федорчук ухвалив поновити Станіслава Шевчука на посаді судді і голови Конституційного суду.
Знати більше: Моє звільнення нагадує рейдерське захоплення на початку 90-х – Станіслав Шевчук

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930