Авторизація

» » » Мінсоцполітики: Потрібно сформувати державну політику соцзахисту внутрішньо переміщених осіб

Мінсоцполітики: Потрібно сформувати державну політику соцзахисту внутрішньо переміщених осіб

Мінсоцполітики: Потрібно сформувати державну політику соцзахисту внутрішньо переміщених осіб
Для максимальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб в приймаючих громадах потрібно сформувати державну політику у сфері їх соціального захисту.
Про це заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський заявив під час презентації результатів дослідження щодо ситуації внутрішньо переміщених осіб в Україні за участі представників Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб та Міжнародної організації з міграції (МОМ), – повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.
«Дослідження, яке проводить МОМ, допомагає в аналізі реальної ситуації, в якій опинились внутрішньо переміщені особи та дає можливість виявляти потреби, які в подальшому допомагають формувати державну політику у сфері соціального захисту і приймати ефективні рішення для покращення життя даної категорії громадян», – заявив заступник Міністра.
Він також сказав, що упорядкування і укомплектація баз і систем даних внутрішньо переміщених осіб дасть можливість чітко зрозуміти потреби, визначити напрямки і пріоритети, які вже відображено урядом.
«Щоквартальне дослідження і залучення зацікавлених сторін до аналізу результатів опитування дасть можливість розмовляти однією мовою та йти крок за кроком до вирішення нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб», – резюмував Сергій Ніжинський.
Довідка.
З березня 2016 року МОМ проводить регулярне дослідження під назвою «Національна система моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні» (НМС).
Мета НМС – підтримка Уряду України в збиранні й аналізі інформації щодо соціально-економічних характеристик ВПО та їхніх домогосподарств, а також викликів, із якими вони стикаються. У ході дослідження збирається інформація про соціально-економічні дані ВПО та їхніх домогосподарств, тренди та наміри щодо переміщення, ситуацію з працевлаштуванням та доходом, а також про доступ ВПО до соціальних послуг і допомоги у 24 областях України та місті Києві.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031