Новий радник мера Києва Максим Бахаматов заявляє, що між Офісом президента та Віталієм Кличком нема війни, а є лиш недомовки, несерйозна сутичка.
Джерело: інтерв’ю Бахматова УП. Пряма мова: "Я не можу назвати це війною. Це якась несерйозна сутичка. Бо якщо ти хочеш дійсно вв'язуватись у війну, готуйся до неї. Готуй матеріали, готуй людей і показуй, що ти молодець".
Фото УП
"Так, є якісь недомовки. Була спроба якось публічно звинуватити. Я вважаю, що це непорядно так робити без фактів. Мають бути факти. Немає фактів – навіть не виходь. Я це розумів. І я розумів, що Адміністрація може робити якісь медійні вкиди".
Деталі: Бахматов вважає, що "огидно так виходити", як вийшов на брифінг голова ОПУ зі звинуваченнями, що у Кличка
працює інститут "смотрящих". За його словами, він на місці Богдана "зробив би препродакшн, щоб не бути голослівним, не патякати язиком", тобто спершу зібрав докази, щоб "будь-яку людину, яку звинувачують в корупції, вивели в наручниках". Бахматов додав, що без доказів заяви Богдана про те, що йому
пропонували хабар, – "це марнотратство, голослівна історія і не по-пацанськи". Що було раніше: 30 липня голова ОПУ Андрій Богдан заявив, що у приватній розмові мер Києва Віталій Кличко підтвердив йому, що
не контролює Київраду. За словами Богдана, Кличко зізнався йому, що у Києві є 2-3 "смотрящих", які мають певні групи депутатів. Для того, щоб отримати більшість у КМР Кличко нібито вимушений знаходити зі "смотрящими" компроміси. Голова ОПУ також заявив, що до нього приходили з пропозицією
"пиляти" гроші Києва. Знати більше:
Києве мій! Як Зеленський збирається посунути Кличка Передісторія:Офіс президента домагався
звільнення Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації з кінця липня.
Попередній склад уряду Володимира Гройсмана
відмовився розглядати відставку Кличка.
4 вересня Кабмін
погодив відставку. Кличко назвав рішення Кабміну
незаконним.
У партії "Слуга народу" є дві кандидатури на посаду голови КМДА –
Ткаченко і бізнесмен Андрій Холодов.
Кличко заявив, що
піде на вибори за будь-яких умов – будуть вони дострокові чи своєчасні.
13 вересня група народних депутатів фракції "Слуга народу" внесла у Верховну Раду
законопроект, який призначає позачергові вибори мера Києва та депутатів міської ради на 8 грудня 2019 року.
Документ також відокремлює посаду обраного
мера столиці від посади голови КМДА, якого пропонується призначати и звільняти указами президента за поданням Кабінету міністрів.
Кличко заявив, що законопроект про столицю, авторства нардепів "Слуги народу" на чолі з Олександром Ткаченком, спрямований
проти киян.
Верховна Рада 3 жовтня ухвалила цей проект закону у
першому читанні.
Долучайтесь до нас у Facebook