Авторизація

» » » У зв'язку з 75-ю річницею трагедії Бабиного Яру організують міжнародну наукову конференцію

У зв'язку з 75-ю річницею трагедії Бабиного Яру організують міжнародну наукову конференцію

У зв'язку з 75-ю річницею трагедії Бабиного Яру  організують міжнародну наукову конференціюПро це йдеться в розпорядженні українського уряду №1410-р від 30 грудня.

Кабмін затвердив план заходів на 2016 рік.

Згідно з планом, на 29 вересня поточного року заплановані жалобні заходи на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" за участю керівництва України і Києва, громадських організацій, у тому числі міжнародних, духовенства, дипломатичного корпусу іноземних держав. Передбачено закладення пам'ятного знаку на місці спорудження Меморіального музею пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру.

Протягом 2016 року запланована розробка проектно-кошторисної документації і виконання робіт по встановленню пам'ятника загиблим представникам ромської національності на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр".

У вересні в Меморіальному комплексі "Національний музей історії України в Другій світовій війні" буде створена експозиція про масове вбивство громадян єврейської та ромської національностей в Бабиному Яру, інші злочини, скоєні нацистами під час окупації Києва в роки Другої світової війни.

Згідно з планом, також необхідно розробити та затвердити план заходів щодо розвитку Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", передбачивши, зокрема, проведення в установленому порядку міжнародного конкурсу проектів перспективного розвитку заповідника, створення Меморіального музею пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру, уточнення переліку пам'ятників і об'єктів, що розміщуються на території заповідника, меж та зон охорони заповідника та опрацювання питання щодо можливості їх розширення.

Також заплановано проведення реставрації пам'ятки національного значення "Пам'ятник радянським громадянам та військовополоненим солдатам і офіцерам Радянської армії, розстріляним німецькими фашистами у Бабиному Яру", пам'ятних знаків "Менора" і "Хрест в пам'ять про розстріляних німецько-фашистськими окупантами української поетеси О. Теліги та членів організації українських націоналістів", інших пам'ятників і пам'ятних знаків, що розміщуються на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", а також фінансування відповідних робіт.

Крім того, слід відпрацювати питання створення Алеї Праведників на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" (протягом 2016 року).

Запланована також передача приміщення контори колишнього єврейського кладовища по вул. Мельникова, 44, в Києві Національному історико-меморіальному заповіднику "Бабин Яр" для створення Меморіального музею пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру (січень – квітень).

У вересні будуть випущені конверт "Перший день" та поштова марка.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031