Авторизація

» » » МОН та Google спільно працюватимуть над покращенням вищої освіти

МОН та Google спільно працюватимуть над покращенням вищої освіти

МОН та Google спільно працюватимуть над покращенням вищої освіти
МОН співпрацюватиме з Google над покращенням цифрових навичків викладачів вишів – першим кроком стануть відповідні онлайнкурси.
Про це йшлося сьогодні, 2 жовтня 2019 року, під час зустрічі Міністра Ганни Новосад та директора Google з державної політики та зв’язків з держустановами Вільсоном Вайтом, повідомляє пресслужба відомства.
Окрім цього, сторони домовилися працювати над адаптацією Google-класів для закладів вищої освіти. Це допоможе викладачам краще організовувати освітній процес, планувати заходи зі студентами тощо.
Також освітяни зможуть пройти відповідну сертифікацію з цифрових компетентностей.
«Спершу Міністерство почало працювати з Google у сфері загальної середньої освіти, і це співробітництво дало прекрасні результати. Я хочу передусім згадати ті зусилля, яких ви доклали, коли проводили навчання з безпечного Інтернету для 22 тис вчителів – це величезна цифра. І тепер ми вже можемо говорити і про вищу освіту, адже ми переконані, що усі освітяни мають підвищувати свою цифрову грамотність – цього вимагають сучасні освітні тенденції», – наголосила Ганна Новосад.
Вона також нагадала, що у 2018 році МОН затвердив для шкіл спеціальний посібник із підтримки цифрового громадянства та безпеки. Він розроблявся спільно з Google.
Вільсон Вайт підкреслив, що цифрові навички є дуже важливими у світі, що розвивається. Пріоритетом Google є передусім допомога тим, хто потребує ці навички вдосконалювати. Компанія успішно реалізувала багато проєктів з Міністерством освіти і науки та готова рухатися далі у інших напрямах. За його словами, в подальшому сторони окреслять й інші сфери, де співпраця буде найбільш ефективною.
Нагадаємо, Міністерство освіти на науки планує перейти до фінансування закладів вищої освіти на основі якісних показників.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031