Авторизація

» » » Скалецька виступила із заявою щодо скандалу у міністерстві охорони здоров’я

Скалецька виступила із заявою щодо скандалу у міністерстві охорони здоров’я

Скалецька виступила із заявою щодо скандалу у міністерстві охорони здоров’я
Скалецька виступила із заявою щодо скандалу у міністерстві охорони здоров’я
Зоряна Скалецька. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька означила свою позицію щодо діяльності міністерства, і запевнила всю команду міністерства, що всі, хто працює ефективно на державу і народ України, спеціаліст у своїй справі – далі буде працювати в команді.
Про це Зоряна Скалецька написала у заяві, яку оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці.
Подаємо заяву у повному обсязі:
«Я взяла на себе персональне зобов’язання перед президентом, отримала його підтримку і схвалення щодо продовження руху змін у системі охорони здоров’я.
Я взяла на себе персональне зобов’язання перед Верховною Радою України та народом України, що зроблю все, щоб кожен українець мав доступ до якісних, своєчасних, високотехнологічних медичних послуг.
Я взяла на себе персональне зобов’язання перед прем’єр-міністром України, що виконаю кожен з пунктів, покладений на мене програмою уряду та продовжу розпочаті трансформації.
Несу персональну відповідальність перед народом України, президентом, парламентом і урядом.
Тому перше – в МОЗ буде проводиться аудит. За його результатами найкращі, найефективніші працівники залишаться працювати на державу і український народ. Хто за картинками ховає неефективність і бездіяльність – на вихід.
Реформа державної служби – щоб професійні чиновники працювали на державу і не були політиками. Тому мені не зрозуміло, чому чиновники тиснуть на мене політичними засобами.
У цьому мене підтримав прем’єр-міністр.
Друге – робота міністерства йде у звичайному режимі. Внутрішня сварка між одним із моїх заступників та частиною колективу відомства не впливає на те, щоб швидка доїхала до пацієнта вчасно, були ліки, готувались закони. Ми всі працюємо.
Громадянам немає про що турбуватись.
Третє – про звинувачення та інформацію щодо ліків, придбання автомобілів швидкої допомоги та інші закиди. Я особисто вивчаю кожен з пунктів.
Дивно, правда, що я дізнаюсь про проблеми через Facebook (до речі як і про запрошення на зустріч із колективом), а не під час робочих нарад чи особистого повідомлення.
Дивно, що я дізнаюсь про проблеми через Facebook, коли знаходжусь у відрядженні в США.
Окрема увага – про закупівлі автомобілів. СБУ повідомило мене, що документи, які мені надали на підпис, мають ознаки корупції (розтрати) на 100 млн гривень. Про це кілька тижнів назад я повідомила і департаменти охорони здоров’я в областях. Чи є ще питання?
Хочу запевнити всю команду міністерства – всі, хто працює ефективно на державу і народ України, спеціаліст у своїй справі – далі буде працювати в команді. І на тому крапка.
Суть реформи державної служби – професійні чиновники, знавці своєї справи, що без політики працюють на державу. А не політичними засобами воюють з командою міністерства.
Не я цю війну почала, але я її завершу.
Зустріч з колективом буде. Так само, як і в перший день моєї роботи, коли я зібрала всіх і спитала про нагальні завдання, що скорше необхідно. Спілкуюсь з усіма, дослухаюсь, працюємо спільно.
Пацієнти та лікарі втомились від політики. Вони чекають на результати нашої роботи».
Нагадаємо, раніше повідомляли, що після того, як МОЗ заявило про аудит своїх працівників, двоє співробітників, яких наймала ще попередня команда, звернулись до прем’єр-міністра України з проханням втрутитись у внутрішню роботу команди міністерства. Ймовірно, це була лише реакція працівників на намагання оцінити їх роботу.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728