Авторизація

» » » Опитування показало, як у країнах ЄС оцінюють санкції проти Росії

Опитування показало, як у країнах ЄС оцінюють санкції проти Росії

У більшості країн ЄС понад 50% виборців вважають санкційну політику блоку щодо Росії збалансованою або недостатньо жорсткою, за винятком Австрії, Греції та Словаччини.
Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчать дані дослідження аналітичного центру "Європейська рада з міжнародних відносин" (ECFR).
У Польщі, Швеції, Данії, Іспанії та Румунії зафіксована найбільша частка громадян, які вважають санкції ЄС щодо РФ "недостатньо жорсткими". Наприклад, в Польщі такої позиції дотримуються 55%, а в Швеції - 46% респондентів.
У трьох європейських країнах - Австрії, Греції та Словаччині - частка жителів, які вважають санкції проти Росії "занадто жорсткими", більша, ніж частка тих, хто дотримується думки про "збалансовану" або "недостатньо жорстку" політику санкцій ЄС.
Опитування показало, як у країнах ЄС оцінюють санкції проти Росії

Водночас лише ті, хто проголосував за словацьку SMER-SD, переконані, що санкції занадто жорсткі. Водночас 55% прихильників польської партії влади PiS вважають санкції недостатніми.
Опитування показало, як у країнах ЄС оцінюють санкції проти Росії

Респондентам також поставили запитання про те, яку сторону повинен буде, на їхню думку, зайняти Євросоюз в конфліктних ситуаціях між США і Росією.
Згідно з опитуванням, більшість європейців хотіли б, щоб ЄС зайняв нейтральну позицію в такому випадку. Дані опитування вказують, що, наприклад, 33% опитаних в Польщі вважають, що Варшава повинна буде підтримати США. 45% - за нейтралітет.
Зайняти сторону Росії в Польщі готові лише 6%. Решта респондентів не змогли відповісти. Схожі співвідношення показників - в Данії, Чехії, Нідерландах, Франції, Іспанії, Румунії, Швеції, Італії та Угорщині. Тим часом, в Словаччині частка тих, хто вважає, що їхня країна повинна зайняти сторону Росії, вища, ніж кількість тих, хто виступив би за підтримку Вашингтона.
Опитування показало, як у країнах ЄС оцінюють санкції проти Росії


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930