Авторизація

» » » Міжнародна редакційна рада "NewsОne" зробила заяву у зв'язку з рішенням Нацради з ТБ звернутися до суду для анулювання ліцензії телеканалу

Міжнародна редакційна рада "NewsОne" зробила заяву у зв'язку з рішенням Нацради з ТБ звернутися до суду для анулювання ліцензії телеканалу

Міжнародна редакційна рада "NewsОne" зробила заяву у зв'язку з рішенням Нацради з ТБ звернутися до суду для анулювання ліцензії телеканалу
Міжнародна редакційна рада "NewsОne" зробила заяву у зв'язку з рішенням Нацради з ТБ звернутися до суду для анулювання ліцензії телеканалу
Фото з відкритих джерел
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Міжнародна редакційна рада "NewsОne" зробила заяву у зв'язку ухваленням рішення Національною радою з питань телебачення і радіомовлення звернутися в суд для анулювання ліцензії телеканалу.
Її текст опубліковано на сайті NewsОne. Подаємо його дослівно:
Через рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про звернення до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу «NEWSONE», а також через систематичне придушення свободи слова в Україні, Міжнародна редакційна рада телеканалу, до складу якої, зокрема, входять депутати Європарламенту Нейтан Гілл (Великобританія), Арне Геріке (Німеччина) та Девід Коберн (Великобританія), звертається до української влади з наступною заявою:
1. Міжнародна редакційна рада висловлює обурення безпрецедентним рішенням Нацради з питань телебачення і радіомовлення і вкотре вимагає від вищого керівництва держави, зокрема, Президента України, Генерального прокурора України і голови Служби безпеки України, надати свою оцінку подіям навколо телеканалу «NEWSONE» і засудити упереджені дії регулятора, результатом яких є наступ на права журналістів і свободу слова в Україні.
2. Міжнародна редакційна рада вважає, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення в черговий раз продемонструвала, що діє, насамперед, як каральний орган і є загрозою для дотримання головних принципів функціонування ЗМІ у демократичному суспільстві.
3. Міжнародна редакційна рада висловлює сподівання на те, що український суд продемонструє суворе дотримання норм українського законодавства і визнає рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення незаконним.
4. Міжнародна редакційна рада звертається до Президента України з проханням втрутитися в ситуацію навколо телеканалу «NEWSONE», розібратися з легітимністю членів Нацради і забезпечити дотримання свободи слова, яку гарантує Конституція України.
5. Міжнародна редакційна рада висловлює підтримку колективу «NEWSONE» і відзначає, що докладе максимум зусиль для привернення уваги світу до термінового захисту одного з найпопулярніших українських телеканалів, нинішні нападки на який, свідчать про серйозну загрозу незалежності ЗМІ в Україні.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930