Авторизація

» » » Випускники Нацакадемії держуправління просять Зеленського зберегти та модернізувати ЗВО

Випускники Нацакадемії держуправління просять Зеленського зберегти та модернізувати ЗВО

Випускники Нацакадемії держуправління просять Зеленського зберегти та модернізувати ЗВО
Понад 400 випускників Національної академії державного управління при президентові України підтримали звернення до Володимира Зеленського з проханням зберегти, модернізувати та ініціювати напрацювання пропозицій щодо розвитку закладу вищої освіти.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Як зазначив інформаційному агентству голова координаційної ради випускників Нацакадемії держуправління Ярослав Лащук, випускників НАДУ схвилювали чутки про можливе закриття закладу, що спеціалізується на підготовці та підвищенні кваліфікації держслужбовців категорії «А» і «Б».
У своєму зверненні випускники просять створити тристоронню контактну групу з представників Офісу президента, професорсько-викладацького складу НАДУ та ініціативної групи випускників академії для напрацювання спільного бачення і пропозицій щодо подальшого розвитку академії.
«Так ми зможемо забезпечити всебічну експертизу й виробити таке рішення, щоб Академія держуправління стала не лише сучасним закладом із підготовки фахівців державного сектора найвищого рівня, а й реалізувала повною мірою свій аналітичний проектно-тренінговий потенціал, такий необхідний для навчання і підготовки представників влади всіх рівнів», - сказав Лащук.
Він також наголосив, що у стінах академії було підготовлено десятки тисяч професійних державних менеджерів, зокрема відомих політиків, міністрів, депутатів всіх рівнів і всіх тих, хто забезпечує функціонування машини державного управління.
Голова координаційної ради заявив: «Професійно підготовлені керівники в системі управління державою - один із важливих елементів державної безпеки. Саме тому державних службовців мають готувати в Україні, коштом нашого бюджету. Ми сподіваємося, що Володимир Зеленський підтримає нашу ініціативу й незабаром особисто переконається, що саме випускники академії стали рушійною силою і підтримкою тих позитивних змін, які відбуваються в країні, яких ми всі так очікуємо, з надією на які українці й обрали Володимира Зеленського президентом».
Зазначимо, Національна академія державного управління створена в 1995 році спеціальним указом президента України для підготовки найвищих управлінських кадрів. Навчальний заклад підпорядковується Державному управлінню справами, а не Міністерству освіти та науки.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930