Авторизація

» » » Закарпаття: інтелектуальний прорив

Закарпаття: інтелектуальний прорив

19 липня 2019 року на території готельного комплексу "Квеле" в мальовничому куточку Карпат відбулась непересічна зустріч представників двох еліт – правової та наукової – голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша та президента Малої академії наук України, професора, академіка, Заслуженого діяча науки і техніки України Станіслава Довгого.

Зустріч була робочою, але результативною та зі значним потенціалом на спільну роботу в майбутньому. Зокрема, Олексій Андрійович Фазекош зголосився на пропозицію стати заступником голови Піклувальної ради МАН України, оскільки співпраця двох сильних партнерів в цьому напрямі буде спрямована на всебічне сприяння обдарованій молоді як Закарпаття, так і зі всієї України, і навіть з-за кордону.

Тим більше, що Закарпаття вже, завдяки наполегливій роботі голови Піклувальної ради МАН України Владислава Бедзика, має гарні результати співпраці. Так, лише нещодавно 16 обдарованих дітей закінчили перебування в першої Міжнародній літній школі з дистанційного зондування Землі, яка проходила саме в "Quelle Polyana". Ще пів століття тому діти мріяли стати зореплавцями, щоб побачити нашу планету з космосу, а нині технології та доступ до них здійснюють такі бажання школярів легко, безпечно, швидко, не потребуючи польоту на ракеті.
 Закарпаття: інтелектуальний прорив

Крім того, з 3 по 9 липня в Ужгороді проходили Всеукраїнські літні школи – з мистецтвознавства та філологічна. Організатори недаремно обрали столицю Закарпаття, адже вона увібрала в себе дух багатьох культур – української, угорської, австрійської, чеської.

А відтепер саме Закарпаття ще надасть потужний стимул і для розвитку правничих проектів Малої академії наук.

Олексій Фазекош та Станіслав Довгий домовились про те, що вже найближчим часом буде підписаний Меморандум про взаємодію та співпрацю між Радою адвокатів Закарпатської області та Малою академією наук. Також, за словами О.Фазекоша, не виключено, що до цієї ініціативи приєднаються і інші ради адвокатів регіонів.
 Закарпаття: інтелектуальний прорив

В рамках співпраці партнери домовилися, що об’єднуватимуть зусилля для розвитку і підтримки молоді, детально обговорили, чим можуть бути корисними один одному. Зокрема, домовилися про механізми сприяння розвитку правничої освіти школярів, залучення учнів МАН до міжнародних заходів, в тому числі за підтримки ЮНЕСКО. Також Олексій Фазекош запевнив Станіслава Довгого, що запросить до співпраці з обдарованою молоддю усю політичну, економічну та юридичну еліту Закарпаття. А перед учнями МАН свої лекції проведуть найкращі і найбільш авторитетні адвокати Закарпаття, адже дуже важливо, аби школярі, в яких є ідеї і які стануть майбутнім нашої держави, мали змогу з юних років потрапити у середовище експертів та лідерів у різних галузях.

І в Раді адвокатів Закарпатської області, і в Малій академії наук впевнені, що таке партнерство хоч і передбачає великий об’єм роботи, але вже з перших днів орієнтоване на блискучий результат.
 Закарпаття: інтелектуальний прорив

 Закарпаття: інтелектуальний прорив

 Закарпаття: інтелектуальний прорив

 Закарпаття: інтелектуальний прорив


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031