Авторизація

» » » Генеральний адвокат Суду ЄС відкинув скаргу Чехії щодо правил володіння зброєю

Генеральний адвокат Суду ЄС відкинув скаргу Чехії щодо правил володіння зброєю

Генеральний адвокат Суду ЄС вважає, що Суд повинен відхилити скаргу Чехії щодо законодавства ЄС, спрямованого на посилення правил придбання і володіння вогнепальною зброєю.
Про це "Європейській правді" повідомили в прес-службі Суду ЄС.
Це законодавство спрямоване на забезпечення вільного переміщення вогнепальної зброї, беручи до уваги посилення проблем громадської безпеки, пов'язаних з торгівлею цими товарами.
Після низки трагічних подій 2015 року, зокрема терористичних атак, що відбулися у Парижі та Копенгагені, Єврокомісія ухвалила пропозицію про внесення поправок до директиви ЄС про вогнепальну зброю.
Після цього було введено заборону певної напівавтоматичної зброї для цивільного використання.
Читайте також
В Італії вирішили не спрощувати правила придбання зброї
Чехія оскаржила дію директиви в Суді ЄС. Генеральний адвокат вважає, що під час підготовки своєї пропозиції щодо прийняття зміни до директиви Комісія, відповідно до принципу пропорційності, належним чином прийняла враховувати як цілі внутрішнього ринку, так і імперативи безпеки, пов'язані з досягненням цих цілей.
"Обставини, що призводять до конфіскації певних видів вогнепальної зброї, якими володіють окремі особи, не порушують право власності, оскільки це останнє право може бути обмежене в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом: у законодавстві ЄС не існує фундаментального права володіти зброєю", - йдеться у висновку.
Генеральний адвокат також вважає, що конкретні положення директиви, що дозволяють Швейцарії надавати дозвіл військовослужбовцям-резервістам зберігати вогнепальну зброю, яку вони використовували під час їх обов'язкової військової служби, також відповідають критерію пропорційності.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031