Авторизація

» » » Південь і схід Європи більше хвилює еміграція, ніж імміграція - опитування

Південь і схід Європи більше хвилює еміграція, ніж імміграція - опитування

Країни Південної та Східної Європи більше стурбовані еміграцією, ніж імміграцією, згідно з масштабним опитуванням у 14 країнах ЄС, у якому взяли участь майже 50 тисяч осіб.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Guardian.
У Іспанії, Італії, Греції, Польщі, Угорщині та Румунії чисельність населення або тримається на рівні або різко падає. У цих країнах все більше громадян зазначають, що еміграція - це головний привід для хвилювання, а не імміграція, свідчать дані ECFR.
Читайте також
Євростат: торік у ЄС поменшало прохачів притулку з України
Найстрімкіше падіння відбувається в Румунії, де населення за останні десять років скоротилося майже на 10%. За цей період у країні відбувся сплеск переїзду молодих людей на роботу до Західної Європи.
Південь і схід Європи більше хвилює еміграція, ніж імміграція - опитування

Однак у північних і західних країнах ЄС занепокоєння з приводу імміграції є набагато виразнішим.
Читайте також
Євростат: Данія – єдина країна ЄС, де свиней вдвічі більше, ніж людей
У дослідженні в цілому 20% були стурбовані еміграцією, а 32% - імміграцією.
Південь і схід Європи більше хвилює еміграція, ніж імміграція - опитування

У деяких країнах страх перед еміграцією був настільки великим, що велика кількість людей сказала, що співвітчизникам не слід дозволяти покидати свою країну на тривалий термін.
Південь і схід Європи більше хвилює еміграція, ніж імміграція - опитування

Популістичні лідери таких країн, як Угорщина та Італія, прагнуть поставити міграцію провідною темою виборів до Європарламенту 23-26 травня, під час яких матимуть право проголосувати 374 млн осіб.
Угорщина відмовилася приймати біженців у рамках квот ЄС і продовжує блокувати закон ЄС, який пропонує постійну систему розподілу шукачів притулку.
Дослідження показало, що ісламський радикалізм був головною сферою занепокоєння, що хвилює кожного п'ятого європейця, хоча побоювання були значно вищими в таких країнах, як Бельгія, Франція та Нідерланди, ніж у Східній Європі.
Майже у всіх країнах більшість згодна, що навколишнє середовище має бути пріоритетом, навіть якщо це шкодить економічному зростанню.
Економіка була найбільшою проблемою в Італії, Румунії та Греції. У семи країнах - Угорщині, Італії, Польщі, Румунії, Іспанії, Греції та Словаччині - понад 50% опитаних заявили, що корупція є головною проблемою.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031