Авторизація

» » » Австрія планує погодинну оплату в розмірі 1,50 євро для шукачів притулку

Австрія планує погодинну оплату в розмірі 1,50 євро для шукачів притулку

Уряд Австрії хоче ввести єдину погодинну заробітну плату в розмірі 1,50 євро для прохачів притулку протягом перших трьох місяців після подання заяви.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.
Міністр внутрішніх справ Герберт Кікл представив законодавчу пропозицію, згідно з якою суворо обмежуються умови праці прохачів притулку протягом перших трьох місяців.
Питання про зайнятість та винагороду прохачів притулку обговорюється в Австрії з 2015 року. Біженці повинні чекати три місяці після подачі заяви про надання притулку, перш ніж вони зможуть зайняти посаду в будь-якій сфері, де не вистачає кадрів.
Протягом цього періоду біженці можуть приймати допоміжні види діяльності тільки від федерального уряду, земель, муніципалітетів, муніципальних асоціацій або об'єктів, що належать муніципалітетам.
Читайте також
Євростат: торік у ЄС поменшало прохачів притулку з України
Це стосується домашніх і садових робіт або послуг. До сих пір погодинна оплата праці визначалася уповноваженим органом. Максимально можна заробляти на місяць 110 євро і ще 80 євро на члена сім'ї.
Проте Кікл критикує місцеві органи, які не виконують ці вимоги і замість цього платять більше. Погодинна заробітна плата іноді перевищувала ліміт на 5 євро і більше. Тому він пропонує юридично встановити єдину погодинну заробітну плату в 1,50 євро по всій Австрії.
Ця ставка заснована на розрахунках заробітної плати тих, хто проходить базову військову службу в збройних силах або на державній службі.
Пропозицію розкритикувала опозиція, яка не згодна з низькою заробітною платою і розглядає це правове регулювання як спробу ввести "примусову працю" для прохачів притулку.
Благодійні організації піддали критиці той факт, що тільки державні установи можуть забезпечувати роботу прохачам притулку в перехідний період.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930