Авторизація

» » » НБУ отримав міжнародну нагороду в категорії "Прозорість"

НБУ отримав міжнародну нагороду в категорії "Прозорість"

Національний банк України вперше отримав престижну міжнародну нагороду Central Banking Awards у категорії "Прозорість". Про це повідомила прес-служба НБУ. Щойно Голова Яків #Смолій отримав нагороду #НБУ від Central Banking Awards за прозорість! 🎉
НБУ перезавантажив систему зовн. комунікацій для підвищення ефективності політики, пояснюючи логіку й наслідки рішень, і прийняття населенням і бізнесом поінформованих рішень#прозорийНБУ https://t.co/i7RH75Ct4z — NationalBankUkraine (@NBUkraine) 13 березня 2019 р. 13 березня у Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців престижної міжнародної нагороди Central Banking Awards.
Цього року Національний банк України вперше став одним з її переможців і отримає нагороду у категорії "Прозорість". Участь у церемонії нагородження взяв голова Національного банку України Яків Смолій та директор департаменту комунікацій Наталія Бондаренко. За словами голови комітету Central Banking Awards і головного редактора Central Banking Крістофера Джеффрі, Національний банк України доклав значних зусиль для підвищення прозорості і продемонстрував, що посилена прозорість може бути важливим інструментом здійснення реформ в складних умовах, а не просто предметом розкоші для центральних банків у процвітаючих країнах з розвиненою економікою. Нагороду Central Banking Awards у категорії "Прозорість" передусім отримують за здобутки центрального банку з точки зору прозорості по відношенню до широкого кола стейкхолдерів. Для цього центральний банк має продемонструвати значні здобутки та/або лідерство, підтверджене зрозумілою комунікацією та взаємодією зі стейкхолдерами з використанням каналів внутрішньої та зовнішньої комунікації. Також нагадується, що раніше переможцями категорії "Прозорість" були Банк Ірландії, Банк Ізраїлю, Національний банк Чехії, а також Ріксбанк (центральний банк Швеції).

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930