Авторизація

» » » РФ через 6 місяців підтвердила отримання ноти України про непродовження договору про дружбу

РФ через 6 місяців підтвердила отримання ноти України про непродовження договору про дружбу

11 березня 2019 року МЗС Російської Федерації підтвердило отримання ноти МЗС України про непродовження дії "великого договору", яку було направлено Москві ще 21 вересня 2018 року.
Про це написала у Facebook заступниця міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль.
"Єдиний юридичний факт, який міститься в ноті МЗС РФ – підтвердження того, що Великий договір втрачає свою чинність з 1 квітня 2019 року. За канонами міжнародного права Росія не могла зробити інакше", - заявила вона.
"Емоційна "газова атака" МЗС РФ у вигляді маніпуляцій та пропаганди, оприлюднених з цього приводу, лише підтверджують наскільки РФ не готова вести себе цивілізовано і добросовісно. Більшість цих "звинувачень" з боку РФ неодноразово обговорювалися в усіх можливих форматах. Чим детальніше ми їх проговорювали, тим чіткіше ставала відповідь, що претензії РФ безпідставні та мають на меті приховати власні варварські порушення міжнародного права", - пише Зеркаль.
Україна у своїх нотах щодо Великого договору постійно пропонує вирішити усі спори в судових органах, зокрема Міжнародному Суді ООН, зазначила замміністра.
"Росія постійно цього уникає. І тепер позиція РФ вже зовсім незавуальована. Жодних судів, лише політичні консультації. Інструменти російської політики і дипломатії лишаються незмінними – "договорняки" замість договорів. Сподіваюся, що 1 квітня стане точкою неповернення і відносини, що базуються на "договорняках" ніколи не повернуться в українське політичне життя", - додала вона.
Читайте детальніше у статті "Кінець договору про дружбу з РФ: чому не треба боятися називати речі своїми іменами".

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930