Авторизація

» » » У ЄС домовились про правила боротьби із "зеленим відмиванням"

У ЄС домовились про правила боротьби із "зеленим відмиванням"

У Європейському союзі досягли згоди щодо нового закону, який вимагає у керуючих активами, страховиків і пенсійних фондів розкривати екологічні ризики у їхніх інвестиціях.
Про це повідомляє агентство Reuters.
Закон покликаний стимулювати "зелені" інвестиції і приборкати "зелене відмивання" - практику, за якої компанії заявляють, що вони є більш екологічними, ніж вони є насправді.
Угода, досягнута урядами ЄС і євродепутатами, також запровадить нові вимоги прозорості щодо соціальних наслідків інвестиційних рішень.
"ЄС сьогодні створює систему прозорості, аби гарантувати, що інвестори добре поінформовані про екологічні та соціальні наслідки їхніх інвестицій", - сказав Еуджен Теодоровічі, міністр фінансів Румунії, яка зараз головує в ЄС.
До набуття чинності нового закону необхідно ще кілька заключних процедурних кроків. Закон встановлює єдині правила про те, як фінансові компанії повинні інформувати інвесторів про екологічні і соціальних ризики та можливості, пов'язані з інвестиціями.
Фінансові менеджери повинні будуть розкривати, наприклад, інформацію про інвестиції в активи, які можуть забруднювати воду або завдавати шкоди біорізноманіттю.
Нові правила є частиною пакету заходів, покликаних допомогти ЄС досягти поставлених цілей з протидії глобальному потеплінню. В рамках цього пакету держави-члени ЄС і депутати також ведуть переговори про створення єдиної системи класифікації стійкої економічної діяльності, в якій будуть визначені критерії для позначення інвестицій як "зелених".

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930