ДБР викрило злочинну схему ввезення елітних авто
Державне бюро розслідувань викрило схему незаконного ввезення в Україну елітних автомобілів через Львівську митницю. Про це
повідомляє прес-служба ДБР. Слідчі бюро з'ясували, що автомобілі преміум-класу потрапляли в Україну в режимі тимчасового ввезення або з документами дипломатичних представництв іноземних держав. "Тобто не сплачувалися обов’язкові митні платежі під час ввезення на митну територію Україну", - пояснюють у ДБР.
За словами слідчих, на автівки виготовлялися підроблені документи про митну вартість та походження, а номери вузлів та агрегатів перероблялися під наявні свідоцтва власності в автомайстернях. Після цього, зазначають у бюро, автомобілі з підробленими документами та номерами продавалися на території України. "Зокрема, слідчі викрили факт незаконного ввезення автомобілю "Мерседес", внаслідок чого державний бюджет недоотримав 658 тисяч гривень", - розповіли у прес-службі. За її даними, наразі проведено обшуки у службових приміщеннях Львівської митниці, а також за місцем проживання її службових осіб. Встановлюється кількість автомобілів, які були незаконно ввезені в Україну, та загальні збитки, завдані державі.
Долучайтесь до нас у Facebook