Авторизація

» » » Вчені розробили нову методику діагностики аутизму

Вчені розробили нову методику діагностики аутизму

Вчені розробили нову методику діагностики аутизмуАвтори кажуть, що тільки одне сканування використовується для діагностики захворювання у дітей. Методика, створена вченими на чолі з Робертом Емерсоном, працює з 96-процентною точністю у шестимісячних немовлят, що набагато точніше, ніж інші перевірки. Сканування показує, які області мозку з'єднані і синхронізовані, а які ні. За допомогою цієї інформації, експерти можуть передбачити, які діти мають певні відхилення в зв'язках мозку, що говорить про високий ризик розвитку аутизму у віці до двох років.

Американські вчені використовували магнітно-резонансну томографію, щоб визначити відмінності в анатомії мозку і передбачити, у яких дітей буде розвиватися аутизм. До сих пір постановка точного діагнозу була можливою, до того як дитина починала проявляти складніші соціальні моделі поведінки, як правило, у віці близько двох років.

«Немає ніяких поведінкових особливостей, які допомагають нам визначити аутизм до розвитку симптомів, що виникають протягом другого року життя», говорить співавтор розробки Джон Пруетт.

У нових випробуваннях, діти були поміщені в апарат МРТ і сканувалися протягом приблизно 15 хвилин для аналізу нейронної активності в 230 різних областях головного мозку. Дослідники аналізували, як різні ділянки мозку синхронізовані один з одним.

Читати також: Вчені знайшли ефективний спосіб поліпшення пам

Ця синхронність відображає узгоджену діяльність ділянок мозку, яка має вирішальне значення для пізнання, пам'яті і поведінки, і може спостерігатися під час сну. Потім експерти зосередилися на вивченні зв'язків головного мозку, в регіонах, пов'язаних з основними особливостями аутизму: мовними навичками, що повторюється і соціальною поведінкою.

Завдяки отриманим даним, Емерсон з колегами створили комп'ютерну програму для сортування відмінностей в синхронізації між цими ключовими областями мозку. Потім вчені провели випробування за участю 974 шестимісячних немовлят і результати виявилися чудовими, кажуть творці нового методу. «Я думаю, що найцікавіша робота ще попереду, коли замість того, щоб використовувати одну частину інформації, щоб робити ці передбачення, ми використовуємо всю інформацію разом», сказав Емерсон. Він додав, що раннє втручання з терапією, спрямованою на сприяння в розробці важливих комунікацій і соціальних навичок, допоможуть дитині вирішити такі проблеми.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930