Авторизація

» » » Пошук інопланетян оголошений одним із пріоритетних завдань в США

Пошук інопланетян оголошений одним із пріоритетних завдань в США

Пошук інопланетян оголошений одним із пріоритетних завдань в США Голова Комітету з питань науки, космосу і технологій палати представників конгресу США Ламар Сміт виступив з доповіддю під назвою «Досягнення в пошуку життя», з якого випливає, що пошук життя за межами Землі на сьогоднішній день являє собою пріоритетне завдання американських вчених.

Ламар Сміт нагадав, що, якщо всього чверть століття тому про планети за межами Сонячної системи достеменно не було нічого відомо , то тепер підтверждено існування понад 3 400 світів в далекому космосі. Більш того, на деяких з відомих на сьогоднішній день екзопланетах теоретично можливе існування життя. Сміт окремо згадав, що Дональд Трамп одним зі своїх розпоряджень затвердив підтримку розвитку в Сполучених Штатах астробіології - науки, предметом якої є вивчення походження еволюції і поширення життя на інших планетах у Всесвіті. За словами автора доповіді, розпорядження такого роду встановлює пошук життя по всьому Всесвіті як однієї з центральних задач, що стоять перед НАСА

Варто відзначити, що вчені дійсно все частіше заявляють про відкриття потенційно населених планет за межами Сонячної системи. Тиждень тому повідомлялося про відкриття однієї з таких планет в сузір'ї Кита на відстані близько 40 світлових років від Землі, а до цього подібні «підозри» виникали у вчених щодо космічних тіл на орбіті зірки Проксима Центавра і в системі TRAPPIST-1.

Читайте також: Владислав Каськів оголошений в розшук

На сьогоднішній день вченими виділено безліч критеріїв, які гіпотетично повинні виконуватися для появи на планеті життя. Однією з головних серед них вважається знаходження в так званій зоні населеності, тобто на такій відстані від зірки, що на планеті виявляється не дуже холодно і не дуже жарко, а вода може перебувати в рідкому стані. Втім, варто зазначити, що на сьогоднішній єдиним космічним об'єктом, існування життя на якому є безсумнівним, залишається Земля.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930