Авторизація

» » » ВРП звільнила двох суддів за грубі дисциплінарні порушення

ВРП звільнила двох суддів за грубі дисциплінарні порушення

ВРП звільнила двох суддів за грубі дисциплінарні порушення
Вища рада правосуддя звільнила з посад двох суддів за вчинення ними істотного дисциплінарного проступку.
Про це повідомляє Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.
Зокрема, як зазначається у повідомленні, суддю Приморського районного суду міста Одеси Андрія Тарасова звільнено з посади за вчинення істотного дисциплінарного проступку.
У ВРП інформують, що за результатами розгляду дисциплінарної справи Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що суддя Тарасов «грубо порушив обов’язки судді та допустив істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило реалізацію учасниками судового процесу наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків».
Зокрема, встановлено порушення правил щодо юрисдикції або складу суду, сплати судового збору, забезпечення позову тощо, зазначають у ВРП.
Окрім того, ВРП звільнила з посади суддю Києво-Святошинського районного суду Київської області Дмитра Усатова за вчинення істотного дисциплінарного проступку.
Зазначається, що суддя Усатов допустив порушення, «які свідчать, що суддею необ’єктивно та несправедливо, всупереч присязі судді, здійснено правосуддя».

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930