Авторизація

» » » НАЗК розповіло про перспективи початку автоматизованої перевірки декларацій

НАЗК розповіло про перспективи початку автоматизованої перевірки декларацій

НАЗК розповіло про перспективи початку автоматизованої перевірки декларацій
Національне агентство з питань запобігання корупції подало на реєстрацію до Міністерства юстиції Правила логічного та арифметичного контролю декларацій та зміни до відповідного Порядку.
Про це повідомляє РБК-Україна.
Як зазначили в НАЗК, термін реєстрації цих документів спливає 16 січня 2019 року.
У НАЗК нагадали, що агентство прийнято у постійну (промислову) експлуатацію інформаційно-телекомунікаційну систему проведення логічного і арифметичного контролю декларацій (ІТС ЛАК).
Згідно з розробленими правилами, логічний та арифметичний контроль буде проводитись автоматично за двома складовими.
На першому етапі декларації буде присвоюватися відповідна кількість балів вагового коефіцієнта. Найвищий ваговий коефіцієнт в 1000 балів буде присвоюватись деклараціям посадовців, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Коефіцієнт 200 присвоюється декларації у випадках, коли сукупна вартість задекларованих об’єктів нерухомості перевищує 10 млн грн; вартість транспортних засобів перевищує 3 млн грн. Інші коефіцієнти становлять значення від 100 до 10.
Всі декларації, для яких коефіцієнт можливої невідповідності становитиме 2000 і більше балів, підлягатимуть повній перевірці та автоматично перевірятимуться ІТС ЛАК за Другою складовою – порівняння відомостей декларації з відомостями реєстрів та баз даних.
«З використанням ІТС ЛАК, а також автоматизованого обміну даними з державними реєстрами, очікується, що кількість повних перевірок зросте за рахунок автоматизації процесу повної перевірки в частині збору інформації», – зазначили у НАЗК.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728