Авторизація

» » » НАЗК внесло приписи чотирьом високопосадовцям

НАЗК внесло приписи чотирьом високопосадовцям

НАЗК внесло приписи чотирьом високопосадовцям
НАЗК внесло приписи чотирьом високопосадовцям
Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло чотири приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону.
Про це повідомляє прес-служба НАЗК.
Припис Національного агентства вноситься керівнику органу/установи, який має забезпечувати організацію роботи із запобігання корупції (згідно з ч. 2 статті 12 ЗУ «Про запобігання корупції»).
Приписи внесено першому віце-прем’єр-міністру України – міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву стосовно директора ДП «ДНІПРО-ВДМ» Ігоря Ковтуненка та Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну стосовно директора казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Віктора Сударева у зв’язку із встановленням фактів непередачі в управління іншій особі належних їм корпоративних прав у товариствах з обмеженою відповідальністю протягом 30 днів з моменту призначення Ковтуненка та Сударева на вказані посади у порядку, передбаченому Законом.
Також внесено припис в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максиму Мартинюку стосовно голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів Володимира Лапи, який не прийняв рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів у зв’язку з отриманням повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів від начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олега Рубана.
Крім того, Національне агентство внесло припис начальнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області Михайлу Пшику стосовно порушення його підлеглим Андрієм Велігошею вимог ЗУ «Про запобігання корупції» під час роботи у складі комісії з питань медико-психологічної реабілітації особового складу.
Приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031