Авторизація

» » » У 2018 році кількість правопорушень у війську зменшилась на третину, – ВСП

У 2018 році кількість правопорушень у війську зменшилась на третину, – ВСП

У 2018 році кількість правопорушень у війську зменшилась на третину, – ВСП
У 2018 році кількість правопорушень у війську зменшилась на третину, – ВСП
Українські військові. Фото: president.gov.ua/Михайло Палінчак
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
У Львові на базі Навчального центру та Західного територіального управління військової служби правопорядку відбулося підведення підсумків службової діяльності Військової служби правопорядку ЗС України за 2018 навчальний рік.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Військові правоохоронці під керівництвом начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України генерал-лейтенанта Ігоря Криштуна відзвітувалися за проведену роботу та обговорили і визначили основні напрямки роботи на 2019 рік та перспективи розвитку Військової служби правопорядку.
Слід зазначити, що за рівнем правової свідомості військовослужбовців рік 2018 відзначився зменшенням кількості злочинів та правопорушень. Зі слів заступника начальника ГУ ВСП ЗСУ полковника Ігоря Строканя, значно зменшилась кількість випадків самовільного залишення військової частини, також суттєво знизилась динаміка випадків обігу заборонених речовин. Зменшено і кількість випадків втрат зброї та боєприпасів у військах. Загалом, кількість зафіксованих минулого року у військах порушень чинного законодавства була на третину менша, аніж в 2017 році.
«Тут є декілька факторів. І зростання відповідальності самих військовослужбовців. І робота командування. Так само, зростає й професійний рівень кадрів військової служби правопорядку. Адже ми не лише «розбираємо» наслідки порушень закону. Але й активно проводимо роботу щодо недопущення і профілактики правопорушень серед особового складу. І тут, у Львові, є база, де готують професіоналів європейського рівня», – розповів полковник Ігор Строкань.
Як зазначалось, Навчальний центр ВСП, попри нещодавнє створення, вже встиг підготувати понад 30 інструкторів та здійснити підготовку 300 військовослужбовців ВСП за стандартами НАТО.
«У нас є чим приємно здивувати колег. Починаючи від власного центру імітаційного моделювання, де курсант за допомогою програми «Арма-3» може відтворити повний цикл своїх дій під час дослідження місця злочину. Виглядає воно, як цікава комп’ютерна гра. Але переслідує досягнення максимального результату. Адже відпрацьовуються цілком реальні документи за протоколами дій військової поліції армій країн НАТО», – повідомив начальник НЦ ВСП підполковник Олег Керницький.
Так само, в навчальному центрі функціонує мультимедійний тир. За допомогою комп’ютерів, у спеціальному класі військові правоохоронці вчаться влучній стрільбі. До того ж, це й економія боєприпасів, пального і часу тощо. Слід додати, що такі тири в 2019 році планується облаштувати у інших підрозділах ВСП по Україні. А ще, класи тактичної медицини, спеціальний спортивний зал, де проводиться курс «силового затримання».
До слова, усі військові правоохоронці сподіваються, що в 2019 році, зрештою, буде довершено створення Військової Поліції. І українське військо матиме повноцінну правоохоронну структуру у своїх лавах.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930