Авторизація

» » » Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)

Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)

Другий конкурс читацького визнання тримав інтригу до останнього. А переможцю здобути найвищий рейтинг допомогла… процесуальна реформа: саме до аналізу нововведень у цивільному процесі найчастіше зверталися наші читачі.
Переможці номера
Утім, про лауреатів року трохи згодом. Спочатку нагадаємо: визначення півфіналістів рейтингу відбувалося впродовж усього року, про що ми повідомляли щомісяця. До них долучилися й автори, чиї матеріали вийшли в грудні минулого року, адже їхні статті набирали перегляди вже у 2018-му. Щоправда, забігаючи наперед, скажемо: їм не вдалося скласти конкуренції цьогорічним дописувачам.
Переможцями номера визнавалися сторонні автори, чиї матеріали за місяць після оприлюднення на сайті набирали найбільшу кількість переглядів. Таким чином забезпечувалися рівні умови, оскільки показники фіксувалися через однакові проміжки часу.
Правник, який став переможцем більш ніж одного номера, включався в список тільки раз — із найвищим показником. Виняток довелося зробити для статей, які готувались у різному співавторстві, а також для різних номінацій. Таких ситуацій було небагато, а в одному випадку конкурсант претендував на перемогу відразу у двох номінаціях.
З повним списком тих, чиї статті визнані переможцями кожного номера, можна ознайомитися нижче. Вони розташовані в порядку виходу чисел «ЗіБ».
Найпопулярніші дописувачі
У фіналі всі автори розподілялися на 4 номінації — за статусом та видом публікації, обиралася трійка кращих, і вже для них обчислювався повний рейтинг як добуток переглядів та їх середньої тривалості. Ці показники визначаються системою Google Analytics, що уможливлює говорити про об’єктивність підсумкового результату.
Цього року абсолютним переможцем нашого конкурсу став голова Київського районного суду м.Одеси Сергій Чванкін. Ще на початку року він розповів, як змінилися правила забезпечення позову в цивільному судочинстві («Дієва трансформація», №3). До речі, у півфіналі він мав тільки 10-ий показник за кількістю переглядів, але завдяки тривалій популярності матеріалу в підсумку обійшов за кількістю балів проміжного лідера (1931 бал).
А от на другому місці втримався тандем науковців — Микола Погорецький та Олександр Старенький з Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Їхня стаття «Чи є життя без ДБР?» (№21) показала доволі високий результат уже на початку, але поступилася за рахунок переглядів безпосередньо на сайті «ЗіБ» (1301 бал). Цей матеріал частіше переглядали за посиланнями в соцмережах та зі смартфонів.
Третій результат виявися в статті «Звітність цілий рік» (№31), яка мала кращий проміжний показник переглядів (майже 44 тис.). Однак урешті-решт її автор — Інна Павловська з Вінницького апеляційного адміністративного суду — поступилась і за кількістю переглядів, і за їх тривалістю, набравши 855 балів у фіналі. Напевне, суб’єкти декларування доволі швидко розібралися з нюансами направлення до НАЗК повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.
Ці ж автори стали й абсолютними лауреатами в трьох номінаціях нашого конкурсу, тому отримають відповідний диплом «Читацьке визнання».
Автор у мантії
Оскільки переможцем виявився суддя, то окремий переможець у номінації «Найпопулярніший автор у мантії» не визначався. Проте відзначимо, що конкуренцію колезі міг скласти голова Бахмацького районного суду Чернігівської області, к.ю.н. Павло Пархоменко зі статтею «Відхід від старих «шаблонів» (№4). Він виклав власне бачення можливої структури рішення суду у світлі процесуальних змін і посів високе 4-е місце в загальному рейтингу (855 балів).
Третім у цій номінації став суддя-спікер Чернівецького окружного адміністративного суду Олег Анісімов. Його стаття «Невикорінений конфлікт» (№15) стосувалася юрисдикції спорів про стягнення орендної плати за землю. Та, схоже, ця тема вже не настільки актуальна для більшості читачів.
До речі, якщо брати до уваги судову практику, то найпопулярнішою серед читачів виявилася постанова колегії першої судової палати Касаційного цивільного суду від 8.05.2018 у справі №127/21595/16-ц, надрукована в №29. За 5 місяців її переглядали понад 110 тис. разів! Вона стосувалася ознак розмежування трудового та цивільно-правового договору (головуючий та суддя-доповідач — Дмитро Луспеник).
Науковці й адвокати
Перемога в номінації «Найпопулярніший автор — правник» дісталася згаданим вище М.Погорецькому та Олександру Старенькому.
За другу позицію точилася запекла боротьба між адвокатом, радником GolawАнатолієм Грабовим і членом ради Нотаріальної палати України, к.ю.н. Дмитром Кирилюком. У підсумку з невеличким відривом другу сходинку посів А.Грабовий зі статтею «Захист у всеозброєнні» (№14), присвяченою новим правилам представництва клієнта в суді (747 балів).
Матеріал Д.Кирилюка «Інститут консенсусу» (№7) стосувався можливих функцій нотаріату: медіації та реєстрації й розірванню шлюбів (710 балів). І знову ж таки вирішальне значення мала тривалість переглядів цих статей.
До речі, у підсумку автори посіли 6 та 7-е місця в загальному рейтингу.
Найцікавіший співрозмовник
В окрему номінацію виділені інтерв’ю, оскільки їх співавтором так чи інакше є журналіст «ЗіБ». Та й узагалі цей жанр через значний обсяг краще сприймається не в електронному, а в друкованому вигляді. Проте деякі з таких публікацій теж стали переможцями номера.
Найцікавішим співрозмовником виявився голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, к.ю.н. Олександр Дроздов. У №29 він розказавнашому кореспондентові про наявні проблеми та перепони для застосування в судах профільного закону й Правил адвокатської етики. До речі, його авторська стаття «Презумпція недобросовісності» (№38) також увійшла в ТОП-10 рейтингу «Читацьке визнання».
Кращим матеріалом №41 та другим у цій номінації стало інтерв’ю голови Ради адвокатів Одеської області Йосипа Бронза. Він спрогнозував, чого очікувати від чергової реформи адвокатури, та поділився секретами, як бути успішним фахівцем за непростих умов сьогодення.
Третє місце посів Юрій Нечипоренко, який чверть століття очолював Апеляційний суд Київської області. У №17 він поділився поглядами на нововведення судової реформи та розповів про труднощі, що спіткають тих, хто одягне мантію. До речі, це інтерв’ю опинилося на першому місці за середньою тривалістю переглядів, але значно поступилося за кількістю читачів. Що й зрозуміло, оскільки суддів у країні в кілька разів менше, ніж юристів інших спеціальностей.
Отже, від імені редакції «ЗіБ» вітаємо переможців і бажаємо їм успіху на професійному поприщі, міцного здоров’я та творчого натхнення. Нехай новий рік принесе всім читачам нові перемоги та здобутки!
НОМІНАЦІЇ
Лауреати конкурсу «Читацьке визнання»
«Найпопулярніший автор»
Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)
Сергій ЧВАНКІН,
голова Київського районного суду м.Одеси, к.ю.н., доцент
«Найпопулярніший автор — правник»
Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)
Микола ПОГОРЕЦЬКИЙ,
завідувач кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка, д.ю.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України;
Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)
Олександр СТАРЕНЬКИЙ,
асистент кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка, к.ю.н.
«Найпопулярніший автор — працівник апарату суду»
Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)
Інна ПАВЛОВСЬКА,
заступник начальника відділу по роботі з персоналом Сьомого апеляційного адміністративного суду
«Найцікавіший співрозмовник»
Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)
Олександр ДРОЗДОВ,
голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, к.ю.н., заслужений юрист України
ЧИТАЦЬКЕ ВИЗНАННЯ
Найпопулярніші сторонні автори кожного числа «ЗіБ»
2017 р. Грудень
46 * Ольга ПРИМАК, голова громадської організації «Асоціація помічників суддів України»
46 Олена СУЛИМА, юрист ЮФ Golaw
49 Станіслав ЩОТКА, секретар кваліфікаційної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів
50 Олена КРУЖИЛІНА, суддя судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Харківської області;
Марина МАРО, спеціаліст відділу судової статистики та узагальнення судової практики Апеляційного суду Харківської області
2018 р. Січень — березень
1—2 Микола ПОГОРЕЦЬКИЙ, завідувач кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка, д.ю.н., професор
3 Сергій Чванкін, голова Київського районного суду м.Одеси;
Віра ОСОБА, керівник апарату Жидачівського районного суду Львівської області
4 Павло ПАРХОМЕНКО, голова Бахмацького районного суду Чернігівської області, к.ю.н.
5 Дмитро КОЧЕРГА, радник патентно-юридичної компанії IPStyle
6 Сергій БАНДУРКА, юрист ТОВ «Правова корпорація «Татаров, Фаринник, Головко»
7 Дмитро КИРИЛЮК, член ради Нотаріальної палати України, приватний нотаріус, к.ю.н.
8 Оксана МАШЕВСЬКА, суддя Господарського суду Житомирської області
9 Олександр ПЕТРИЧЕНКО, директор із правових питань ГК «Нові продукти».
10 Олександр КОРНАГА, партнер Garo&Partners Law Firm;
Юлія ПЛИСКА, помічник юриста Garo&Partners Law Firm
11—12 Наталія АЛЕКСАШИНА, помічник судді Лубенського міськрайонного суду Полтавської області
13 Ярослав ЗЕЙКАН, адвокат, ректор Вищої школи адвокатури
Квітень — червень
14 Анатолій ГРАБОВИЙ, адвокат, радник ЮФ Golaw
15 Олег АНІСІМОВ, суддя-спікер Чернівецького окружного адміністративного суду
16 Євген РІЯКО, адвокат, м.Харків
17—18 Юрій НЕЧИПОРЕНКО, голова Апеляційного суду Київської області (1988—2013 рр.), суддя у відставці
19 Василь КИСІЛЬ, професор кафедри міжнародного приватного права Київського національного університету ім. Т.Шевченка;
Роман БОЙКО, суддя Господарського суду м.Києва
20 Борис ПОЛЯКОВ, суддя Вищого господарського суду України, професор, д.ю.н.
21 Микола ПОГОРЕЦЬКИЙ, завідувач кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка, д.ю.н., професор;
Олександр СТАРЕНЬКИЙ, Київський національний університет ім. Т.Шевченка, к.ю.н.
22 Катерина СПИРИДОНОВА, адвокат, партнер ЮК «Боссом груп»
23 Ольга КІСІЛЬ, юрист АО «Юридична фірма «Марусяк і партнери»
24 Олександр УДОВИЧЕНКО, адвокат, радник Ader Haber, суддя Вищого господарського суду у відставці
25—26 Віолета МОНАСТИРСЬКА, юрист правової корпорації «Татаров Фаринник Головко»
Липень — вересень
27 Дмитро НАФАНЕЦЬ, юрист правової корпорації «Татаров Фаринник Головко»
28 Анна БОЙЧУК, юрист Ader Haber
29 Олександр ДРОЗДОВ, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури
30 Леся ЗУЄВИЧ, начальник управління забезпечення роботи судової палати секретаріату Касаційного господарського суду
31 Інна ПАВЛОВСЬКА, заступник начальника відділу по роботі з персоналом Вінницького апеляційного адмінсуду
32 Любов ХАРЕЧКО, секретар судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Чернігівської області
36 Дмитро ЛУСПЕНИК, секретар Пленуму, суддя Верховного Суду, к.ю.н., доцент кафедри цивільного процесу
37 Андрій ГРУШИЦЬКИЙ, секретар судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Волинської області, к.ю.н.
38 Василь ЮРЧЕНКО, суддя Вищого адміністративного суду у відставці
39 Олексій Калінніков, старший партнер адвокатського об’єднання «Могильницький та партнери»
39 Дмитро НОВАК, голова Диканського районного суду Полтавської області, заслужений юрист України
Жовтень — листопад
40 Олег ТАТАРОВ, керуючий партнер АО «Татаров Фаринник Головко», д.ю.н., заслужений юрист України
41 Йосип БРОНЗ, голова Ради адвокатів Одеської області
42 Юлія ДУБІНА, помічник адвоката АО Barristers
43 Олександр ГОТІН, голова комітету з питань антикорупційної політики НААУ, адвокат, к.ю.н.
44 Микола Погорецький, завідувач кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка, д.ю.н., професор;
Володимир ГРИНЮК, доцент кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка, д.ю.н.
45 Михайло Савчин, професор, д.ю.н., радник Голови Конституційного Суду (2008—2010 рр.)
46 Андрій БОЙКО, член Вищої ради правосуддя, професор, д.ю.н.
47 Максим МОГИЛЬНИЦЬКИЙ, керуючий партнер «Могильницький та партнери»
* Номер «ЗіБ», в якому опублікована стаття. Посади авторів указані на момент публікації.https://zib.com.ua/
Авторитетні автори: хто зацікавив та що цікавило читачів у 2018 році (підсумки конкурсу)

Як свідчить практика, наше видання залюбки читають не тільки на сайті, а й у друкованому вигляді.

Матеріали за темоюЗ Новим роком та Різдвом Христовим!

31.12.2018Закон і Бізнес N 52. 29 грудня - 11 січня. Анонс публікацій

28.12.2018Далі буде: анонс правових подій тижня 26-28 грудня 2018 р.

26.12.2018Закон і Бізнес N 51. 22 - 28 грудня. Анонс публікацій

21.12.2018Закон і Бізнес N 51. 22 - 28 грудня. Анонс публікацій

21.12.2018Далі буде: Анонс правових подій тижня 17-22 грудня

17.12.2018Закон і Бізнес N 50. 15 - 21 грудня. Анонс публікацій

14.12.2018Далі буде: Анонс правових подій тижня 10-15 грудня

10.12.2018Закон і Бізнес N 49. 8 - 14 грудня. Анонс публікацій

07.12.2018Далі буде: Анонс правових подій тижня 3-8 грудня

03.12.2018Закон і Бізнес N 48. 1 - 7 грудня. Анонс публікацій

30.11.2018Далі буде: анонс правових подій тижня (26 листопада - 1 грудня 2018 р.)

26.11.2018Закон і Бізнес N 47. 24 - 30 листопада. Анонс публікацій

23.11.2018Далі буде: анонс правових подій тижня (19 - 24 листопада 2018 р.)

19.11.2018Закон і Бізнес N 46. 17 - 23 листопада. Анонс публікацій

16.11.2018Далі буде: Анонс правових подій тижня 12-17 листопада

12.11.2018Передплата на газету «Закон і Бізнес»: умови, ціни, пільгова передплата

11.11.2018Закон і Бізнес N 45. 10 - 16 листопада. Анонс публікацій

09.11.2018Далі буде: Анонс правових подій тижня 5-10 листопада

05.11.2018Закон і Бізнес N 44. 3 - 9 листопада. Анонс публікацій

02.11.2018


Завантажити більше публікацій
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій —

[url=http://zib.com.ua/ua/comments/135893.html]Читати всi
[url=http://zib.com.ua/ua/print/135893.html]
[url=#][/url]

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930