Авторизація

» » » Військовослужбовців і резервістів звільнили від сплати відсотків по пільговій іпотеці

Військовослужбовців і резервістів звільнили від сплати відсотків по пільговій іпотеці

Кабінет міністрів звільнив військовослужбовців і резервістів від сплати відсотків по пільгових кредитах, узятих на покупку, будівництво або реконструкцію житла. Як відзначається в урядовій постанові №245, опублікованій на веб-порталі Кабміну, військовослужбовці також звільняються від сплати пені. «Відсотки по кредитах не нараховуються військовослужбовцям з початку й до кінця особливого періоду, резервістам і військовозобов'язаним – з моменту призову під час мобілізації й до завершення особливого періоду, — говориться в постанові. — За порушення строку платежу по погашенню кредиту пеня не нараховується військовослужбовцям, резервістам і військовозобов'язаним». 

Крім того, за рішенням уряду, від сплати відсотків також звільняється боржник, який має дітей. Зокрема, боржник, який має двох дітей, за рішенням уряду, може розраховувати на погашення за рахунок бюджетних коштів 25% зобов'язань по пільговому кредиту. Родини із трьома й більше дітьми мають право претендувати на компенсацію 50% зобов'язань за рахунок бюджетних коштів. 

Раніше президент України Петро Порошенко підписав указ, яким доручив уряду розробити комплекс заходів щодо посилення спеціального захисту військовослужбовців. Зокрема, крім пільгового кредитування, уряд мав розробити заходи по підтримці учасників АТО, зокрема  підвищити відповідальність керівників підприємств за недотримання вимог законодавства про збереження посад за військовослужбовцями й виплату їм зарплати, збільшити витрати на медикаменти й харчування в госпіталях для ветеранів війни, витрати на забезпечення житлом родин загиблих військовослужбовців й інвалідів війни. Крім того, Кабінет міністрів мав розробити законопроект про надання пільг по оплаті комунальних послуг для учасників АТО.Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031