Авторизація

» » » Леонід Кожара та Олексій Фазекош: «З підтримкою в народі «Соціалісти» зможуть боротись проти всіх»

Леонід Кожара та Олексій Фазекош: «З підтримкою в народі «Соціалісти» зможуть боротись проти всіх»

Останні дні року – це не лише святкові приготування та радісна метушня, це ще й серйозні роздуми про те, куди й з ким ми прямуємо? Що Новий рік нам готує? Які плани хочемо реалізувати, якої мети досягти?
Леонід Кожара та Олексій Фазекош: «З підтримкою в народі «Соціалісти» зможуть боротись проти всіх»

Сьогодні 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартували президентські перегони, а тому не дивно, що напередодні кандидат в Президенти, якого на своєму з’їзді висунули делегати партії «Соціалісти», Леонід Кожара також поділився своїми думками з декількох важливих для усієї країни питань.

Прикметно, що відбулося це в Мукачево, в ресторані SAVOY, де гостей зі столиці вітав лідер Закарпатських соціалістів, відомий адвокат Олексій Фазекош.
Леонід Кожара та Олексій Фазекош: «З підтримкою в народі «Соціалісти» зможуть боротись проти всіх»

До речі, розмова вийшло не лише цікавою, але певною мірою знаковою для усіх її учасників, бо, наприклад, О.Фазекош вперше після вступу до Національної спілки журналістів України, випробовував себе не лише в якості політичного та громадського діяча, але й журналіста.

Спілкування відразу ж вийшло на серйозний рівень, бо Леоніду Олександровичу довелося відповідати, на такі питання, як: що потрібно у 2019 році зробити Україні на рівні, наприклад, Ради безпеки ООН? Чи готова Україна в наступному році до чергової світової економічної кризи, яку прогнозує більшість аналітиків? Чи вже прийшов час для Ренесансу соціалістичної ідеї в Україні? Яким чином вдалося Леоніду Кожарі запросити в Україну людину, яка вже за декілька днів очолить ОБСЄ, і що вони разом робитимуть в Луганській області?

Зокрема, лідер «Соціалістів» наголосив на тому, що будь-які принципові питання в державі можна обговорювати виключно після безумовного і негайного виконання Мінських домовленостей. Бо встановлення миру в Україні є найпершою запорукою її подальшого розвитку. Що ж стосується, економічного блоку питань, то тут Леонід Кожара впевнений, що в світі трохи підзабули класичне «якщо хочеш заробити грошей, то слід попрацювати», а зараз у багатьох країнах, і навіть в США, виробництво займає 20% економіки, а решта 80% - це фінансові та інші послуги. Такий дисбаланс і призводить до криз, бо «папірці народжують інші папірці». Як вихід з ситуації – може бути перехід до планової економіки, ефективне використання елементів якої довів Китай.

Також, відповідаючи на запитання Олексія Фазекоша, чи є у партії «Соціалісти», яка є проєвропейською, соціал-демократичною політичною силою ідеологічного типу з харизматичним лідером на чолі, шанс на потрапляння до парламенту, Леонід Кожара чітко зазначив, що такий шанс є. І він дуже високий, хоча й боротися доведеться з олігархами та цинічним спротивом з боку влади. Тим не менш, зазначив, Л.Кожара, мабуть, саме закарпатці добре відчувають, що і як відбудеться в разі перемоги ідей соціалізму, бо з чотирьох прикордонних держав, які оточують Закарпаття, у двох країнах при владі знаходяться саме «ліві» партії.

Тим більше, що й Леонід Кожара, й Олексій Фазекош, як член політради партії, впевнені, що та програма, з якою «Соціалісти» йдуть на вибори – вона найбільше з усіх влаштовує український народ. А маючи при цьому ще й принципову підтримку з Європи, партія може виступити проти будь-якого супротивника на політичній мапі України.

Як підсумував Олексій Фазекош на завершення розмови – партія «Соціалісти» має всі перспективи зайняти ключові позиції в розвитку Української держави.

Леонід Кожара та Олексій Фазекош: «З підтримкою в народі «Соціалісти» зможуть боротись проти всіх»


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930