Авторизація

» » » Директор ДБР Роман Труба пройшов перевірку на детекторі брехні

Директор ДБР Роман Труба пройшов перевірку на детекторі брехні

Директор ДБР Роман Труба пройшов перевірку на детекторі брехні
Директор ДБР Роман Труба пройшов перевірку на детекторі брехні
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба. Фото: dbr.gov.ua
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба відповідно до вимог законодавства пройшов психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу.
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
Нагадаємо, що згідно зі статтею 26 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» до вступу на службу, а також не рідше одного разу на рік, працівники ДБР проходять психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу.
Дослідження проводять спеціалісти-поліграфологи підрозділів внутрішнього контролю центрального апарату та територіальних управлінь Бюро. Усіх спеціалістів підрозділів внутрішнього контролю обирає зовнішня конкурсна комісія.
Директор ДБР Роман Труба пройшов перевірку на детекторі брехні

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба. Фото: dbr.gov.ua
За результатами конкурсу було визначено переможців та призначено на посади двох головних спеціалістів Відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфу Управління внутрішнього контролю центрального апарату Бюро.
Першим психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу пройшов Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба. Йому поставили більше 100 запитань, у тому числі, щодо причетності до вчинення правопорушень; перебування на агентурному зв’язку в спецслужбах іншої держави; розголошення відомостей, які є конфіденційними, тощо.
За результатами аналізу проведеного дослідження у Директора Бюро психофізіологічних змін, що вказували на наявність прихованої інформації, встановлено не було.
Наступними психофізіологічне дослідження пройдуть перший заступник Директора Бюро Ольга Варченко, заступник Директора Бюро Олександр Буряк, а також перший виконувач обов’язків керівника Управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку, звітності – головного бухгалтера центрального апарату Бюро Ірина Новак.
Матеріали дослідження є конфіденційними та зберігатимуться в Управлінні внутрішнього контролю центрального апарату Державного бюро розслідувань.
«Порядок проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа у Державному бюро розслідувань» затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. № 449.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930