Авторизація

» » » В Roshen заявали, що усі кошти Липецької кондфабрики у Росії забрали як податки

В Roshen заявали, що усі кошти Липецької кондфабрики у Росії забрали як податки

В Roshen заявали, що усі кошти Липецької кондфабрики у Росії забрали як податки
Басманний суд Москви в грудні 2018 року вкотре продовжив арешт нерухомого майна та земельних ділянок Липецької кондитерської фабрики Roshen на три місяці.
Про це йдеться у повідомленні кондитерської корпорації Roshen.
У корпорації також зазначають, що арбітражні суди різних інстанцій скасували забезпечувальні заходи, які не дозволяли раніше податковим органам здійснювати будь-які дії з майном Липецької кондфабрики до розгляду справ у судах по суті.
«Швидкість і однаковість прийнятих рішень щодо скасування забезпечувальних заходів (які податкові органи до цього неодноразово та безуспішно намагалися скасувати протягом трьох років) викликають дуже великі сумніви в неупередженості та незалежності суддів, що прийняли ці судові акти. Вважаємо, що ці судові акти базуються не на законі та прийняті під тиском", - зазначили в Roshen.
У результаті скасування забезпечувальних заходів усі гроші, які перебували на рахунках, призначені для заробітної плати персоналу, що залишився на Липецькій кондфабриці, було знято в рахунок сплати податків, пені та штрафів, донарахування яких Roshen не визнає і заперечує в арбітражному суді.
Корпорація Roshen зауважує, що до прийняття арбітражними судами рішень по суті, податкові органи, користуючись нічим не обгрунтованими судовими актами про скасування забезпечувальних заходів, почали вживати заходів, які можна порівняти тільки з відвертим грабунком.
«Корпорація Roshen ніколи не визнавала і не визнає законність рішень, ухвалених податковою службою РФ, і висунутих слідством обвинувачень і продовжить оскаржувати їх законність у російських і міжнародних інстанціях», - заявили в корпорації.
Як повідомлялося, кондитерська корпорація Roshen 28 квітня 2017 року заявила про арешт майна ВАТ "Липецька кондитерська фабрика «Roshen» загальною вартістю 2 млрд рублів. Остання продукція на Липецькій фабриці (РФ) була випущена у першому кварталі 2017 року й відтоді на фабриці нічого не виготовляється. Крім того, повідомлялося, що з 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Також у корпорації зауважили, що свою діяльність зупинив і торговий дім та склад готової продукції, а потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930