Авторизація

» » » Михальчишин порівняв Іллю Киву з Хрущовим, який стукав черевиком в ООН

Михальчишин порівняв Іллю Киву з Хрущовим, який стукав черевиком в ООН

Михальчишин порівняв Іллю Киву з Хрущовим, який стукав черевиком в ООН
Михальчишин порівняв Іллю Киву з Хрущовим, який стукав черевиком в ООН
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Треба подумати, як таку енергію, яку Ілля демонструє, застосувати в мирних цілях. Мені здається, що таки висновок є. У нас катастрофічний брак нашої позиції в ООН. Тому на посаді постійного уповноваженого України в ООН він був би не менш ефективним, аніж Микита Хрущов у 1960-му році, коли виступав зі знаменитою сценою зі своїм черевиком, коли він продемонстрував усьому світу, як треба пафосно, але водночас ефективно відстоювати позицію, яка мусить бути почутою.
Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.
Як відомо, кандидат у президенти України Юрій Дерев’янко заявив, що йде в президенти, щоб створити нову систему – систему неоекономіки та цифрової держави. Дерев’янко хоче, щоб українці «мислили категоріями Big Data, блокчейн, робототехніки, смарт-контрактів, а не категоріями корупції, олігархії, бюрократії та вічної боротьби з ними».
Юрій Михальчишин вважає, що з такими темами виборчої кампанії пану Дерев’янку було б легше балотуватися у Люксембурзі.
Ще один кандидат у президенти Ілля Кива заявляє, що хоче стати очільником держави Україна, щоб боротися з корупцією та олігархатом.
На думку Юрія Михальчишина, енергію Іллі Киви треба застосувати в мирних цілях.
«Стосовно пана Іллі Киви, однозначно, що в нього є сильний морально-вольовий стрижень. Але в його висновках можна бути радикальнішим, іти далі. Можна говорити не тільки про смертну кару, як у США, Китаї чи в Японії. Можна говорити про закони шаріату, як в Ірані або Саудівській Аравії. Там ще суворіше з цим працюють.
Водночас треба подумати, як таку енергію, яку Ілля демонструє, застосувати в мирних цілях. Мені здається, що таки висновок є. У нас катастрофічний брак нашої позиції в ООН. Тому на посаді постійного уповноваженого України в ООН він був би не менш ефективним, аніж Микита Хрущов у 1960-му році, коли виступав зі знаменитою сценою зі своїм черевиком, коли він продемонстрував усьому світу, як треба пафосно, але водночас ефективно відстоювати позицію, яка мусить бути почутою. Тому це буде правильне рішення»,– прокоментував Юрій Михальчишин.
Нагадаємо, у Центральній виборчій комісії заявили, що майже в усіх регіонах України розпочалася незаконна агітація потенційних кандидатів у президенти.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930