Авторизація

» » » Президент закликав Парламент ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству

Президент закликав Парламент ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству
[/i]

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду ратифікувати Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.
Президент під час участі у 2-му Українському жіночому конгресі наголосив, що не можна залишати поза увагою болючу проблему домашнього насильства. Глава держави зауважив, що саме з метою вирішення проблематики домашнього насильства серед держав-членів Ради Європи була розроблена Конвенція РЄ про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству і боротьбу з цими явищами. Україна її підписала ще у 2011 році, і нині цю Конвенцію вже ратифікували 33 країни.
«З жалем констатую, що в нашому суспільстві досі існують певні маніпуляції на цю тематику, зокрема щодо розуміння терміну «гендер». Тому ще раз хотів би абсолютно чітко наполягти і закликати направити всі можливі зусилля, щоб завершити внутрішньодержавні процедури і ратифікувати Конвенцію. Чому би її не винести на наступне засідання Верховної Ради?», - зазначив він.
«Це наше зобов’язання перед європейськими колегами. Бо коли ми говоримо про європейськість України, коли ми говоримо про рух вперед в ЄС – всі «за». А як голосувати за конвенцію, то не дуже. Думаю, що треба об’єднати справу і розмови. Цим ми підтвердимо відданість України і українців європейським цінностям», - сказав Президент.
Глава держави вважає, що на законодавчому рівні мають бути створені всі умови для того, щоб суспільство відчувало себе в безпеці, а жінки знали, що вони захищені законом.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031