Авторизація

» » » Глава держави: Мають бути вжитті конкретні заходи для подолання різниці в оплаті праці жінок та чоловіків

Глава держави: Мають бути вжитті конкретні заходи для подолання різниці в оплаті праці жінок та чоловіків
[/i]

Президент Петро Порошенко під час участі у 2-му Українському жіночому конгресі наголосив, що в Україні зберігається різниця в оплаті праці жінок і чоловіків, тому мають бути вжиті конкретні кроки для ліквідації цього негативного явища.
Глава держави звернув увагу на реалізацію у рамках Плану дій Ради Європи для України проектів, що стосуються доступу жінок до правосуддя та відзначив їх значення в процесі реформування судів. Президент зауважив, що нині спостерігаються позитивні тенденції, коли кількість жінок в суддівському корпусі зростає.
Петро Порошенко впевнений, що усі шість основних напрямів Стратегії гендерної рівності Ради Європи є актуальними для України. До них відноситься - попередження та боротьба із ґендерними стереотипами та сексизмом; попередження та протидія домашньому насильству та насильству щодо жінок; рівний доступ до правосуддя; досягнення балансу участі жінок в політичній сфері та процесах прийняття рішень; захист прав жінок мігрантів, біженців та шукачів притулку. Президент сподівається, що вдасться досягнути відчутних результатів у забезпеченні цих цілей.
«Хоча досі залишається ще багато проблем у гендерній нерівності, які необхідно врахувати. Одна з них – це різниця в оплаті праці», - наголосив Петро Порошенко. За його словами, середня оплата праці чоловіків на 21% перевищує середню оплату праці жінок, хоча порівняно з 2016 роком ця різниця скоротилася на 4%. «Наслідки нерівності серйозні – пенсія жінок на сьогодні на третину менша за пенсію чоловіків. Це неприйнятно. В умовах, коли в структурі бідного населення, де переважають пенсіонери, 65 % – жінки. Така статистика свідчить про необхідність вжиття конкретних заходів для їх подолання вже зараз», - наголосив Президент.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031