Авторизація

» » » Україна та Литва підписали низку міждержавних двосторонніх документів про співпрацю

Україна та Литва підписали низку міждержавних двосторонніх документів про співпрацю
[/i]

За результатами Одинадцятого засідання Ради Президентів України та Литовської Республіки було підписано низку двосторонніх українсько-литовських документів.
Президент України Петро Порошенко та Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайтє підписали Дорожню карту розвитку стратегічного партнерства між Україною та Литовською Республікою на 2019–2020 роки. Документ визначає ключові напрями подальшого розвитку українсько-литовських відносин стратегічного партнерства.
У Дорожній карті викладені завдання співробітництва з питань міжнародної та регіональної безпеки, у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, в торговельно-економічній, енергетичній, транспортній галузях, а також у культурно-гуманітарній та соціальній сферах.
Заступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв і Головний Радник Президента Литовської Республіки з питань зовнішньої політики Нерюс Алєксєюнас підписали Протокол Одинадцятого засідання Ради Президентів України та Литовської Республіки.
У документі викладені позиції щодо продовження розвитку стратегічного партнерства України та Литовської Республіки, протидії російській агресії та підтримки суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.
Протокол також визначає практичні питання двостороннього співробітництва з питань міжнародної та регіональної політики та безпеки, взаємодії у рамках міжнародних та регіональних організацій. У документі відображено напрями співпраці в рамках реалізації стратегічних цілей України щодо набуття членства в ЄС і НАТО.
Протокол визначає конкретні заходи двостороннього співробітництва у різних сферах, що становлять взаємний інтерес, а саме: безпеки та оборони, енергетики, транспорту, освіти та науки, культури і туризму.
Україна та Литва підписали низку міждержавних двосторонніх документів про співпрацю

Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк та Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс підписали Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб.
Укладення Угоди сприятиме покращенню координації взаємодії України та Литви у галузі міграції та притулку, інтенсифікації обміну відповідною інформацією, зміцнення співпраці міграційних органів обох держав у відповідній сфері.
Міністр соціальної політики України Андрій Рева та Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції.
Метою документу є забезпечення захисту соціальних прав громадян України, які перебувають у Литовській Республіці, і громадян Литовської Республіки, які перебувають в Україні, а також протидія нелегальній праці.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031