Авторизація

» » » Олексія Данілова переобрано головою Апеляційного суду Київської області (відео)

Олексія Данілова переобрано головою Апеляційного суду Київської області (відео)

«Прикінцеві положення» закону «Про відновлення довіри до судової влади», які окремі правники вважають більш значущими, ніж тіло закону, повністю змінили підходи до формування адмінкорпусу судів. Спроба максимально відійти від політизації процесу обрання голів судів звелася до надання права колективам визначитися зі своїм очільником. Більшість зреагувала на зміни законодавства миттєво, й у перший же тиждень керівництво обрали, а точніше — переобрали. Виходячи з того, що більшість зборів, скликаних для обрання керівників судів, відбулись у квітні минулого року, відразу після Великодня володарям мантій потрібно було знову вирішувати питання довіри до свого керівництва.

Олексія Данілова переобрано головою Апеляційного суду Київської області (відео)

14 квітня 2015 року збіг свого строку перший рік головування Олексія Данілова — очільника Апеляційного суду Київської області. Тому 16 квітня 2015 року в Актовій залі суду на 2-му поверсі відбулися вибори голови Апеляційного суду Київської області. Всього участь в голосуванні взяли 58 суддів (за штатом у суді працює 59 осіб, однак 1 суддя не зміг взяти участь у голосуванні). На посаду голови "апеляції" Київщини було висунуто лише дві кандидатури - нинішній очільник Олексій Данілов та суддя Олександр Шевченко (шляхом самовисування).

Олексія Данілова переобрано головою Апеляційного суду Київської області (відео)

Перед початком голосування обидва кандидати розповіли про своє бачення того, яке майбутнє очікує на суддів Апеляційного суду Київської області та судовий корпус країни в цілому, як буде вирішуватися житлове питання та питання зарплатні. О.Шевченко був значно емоційніший за свого опонента, однак судді надали перевагу саме Олексію Данілову (34 голоси проти 20, а 4 судді не підтримали жодного).

Як саме відбувалися виборчі перегони в Апеляційному суді Київської області можна переглянути на відео.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031