Авторизація

» » » До З’їзду - готові! Закарпатські «Соціалісти» визначилися з проблематикою головних змін в країні (ВІДЕО)

До З’їзду - готові! Закарпатські «Соціалісти» визначилися з проблематикою головних змін в країні (ВІДЕО)

Не зважаючи на досить велику кількість партій в Україні, які в своїй назві містять слово «соціалізм», в нашій державі, на жаль, до недавнього часу все ніяк «не складалося» з повноцінною і впливовою партією, яка б сповідувала цінності демократії та європейського вибору і водночас посідала лівий фланг політичного фронту. І хоча об’єктивна потреба в такій партії вочевидь відчувається виборцями (соціологічні опитування регулярно дають до 25-30% прихильників соціалістичних та соціал-демократичних ідей серед українського електорату), але на усіх минулих виборах політичні сили, що маніфестують себе як «європейські ліві», здобували все менше і менше голосів.
До З’їзду - готові! Закарпатські «Соціалісти» визначилися з проблематикою головних змін в країні  (ВІДЕО)

Ситуація може радикально змінитися вже у 2019 році, коли в Україні одночасно пройдуть вибори Президента та парламентські вибори. І до цих виборів вже активно готуються на місцях, в тому числі і на Закарпатті, де з липня 2018 року утворений регіональний осередок партії «Соціалісти», який очолив відомий правник, адвокат, громадський діяч, голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош.
До З’їзду - готові! Закарпатські «Соціалісти» визначилися з проблематикою головних змін в країні  (ВІДЕО)

До складу осередку партії відразу увійшли досвідчені партійні робітники, відомі журналісти та блогери, підприємці, юристи, представники благодійних фондів та міжнародних організацій, серед яких особливо підкреслимо участь Наталії Ворони, Сергія Альохіна, Сергія Носалюка, Тетяни Мішкулинець, Володимира Гоменюка, Лариси Ком’яті та інших.

До речі, саме цей осередок партії у складі Ради Закарпатської обласної організації партії "Соціалісти" й обговорив сьогодні, 27 листопада 2018 року, результати проведеної Конференції партії «Соціалісти», на якій були визначено 5 делегатів до З’їзду партії, а також обговорені питання по підготовці делегації до партійного з'їзду.

Принагідно нагадаємо, що З’їзд відбудеться 15 грудня в Києві. Й досить символічно, що саме цього дня святкуватиме свій день народження Олексій Фазекош, тож доленосні зміни та сподівання у цей день співпадуть як в масштабах усієї країни, так і в житті видатної особистості, яким є Олексій Фазекош. Дуже важливо, що на сьогодні його підтримують дуже різноманітні, і разом з тим впливові верстви населення Закарпатського регіону.

Так, лише адвокатська спільнота, яку очолює Олексій Фазекош, налічує майже 2000 осіб. В Мукачівській міськрайонній спілці підприємців, керівником якої теж є Олексій Андрійович, ще декілька сотень однодумців. Не стоїть осторонь О.Фазекош і стосовно проблем захисту свободи слова, ставши ініціатором і одним з організаторів Центру журналістських розслідувань. При цьому, хоча пан Фазекош і очолює зараз партію соціал-демократичного спрямування, але він має повагу серед політичних партій регіону усіх спрямувань - від "лівих" та "центристів" до "правих". Тут доречно згадати й про те, що підтримку новому політичному проекту Олексія Фазекоша висловив і патріарх Українського державотворення, перший демократично обраний мер міста Ужгороду Еміл Ландовський, під головуванням якого Ужгородська міська Рада перша на теренах СНД виступила проти ГКЧП. Як розповідав сам Еміл Ландовський, Олексій Фазекош був єдиним депутатом в області, який підтримав проукраїнське звернення Ужгородської міської Ради. Багато про що говорить й той факт у біографії О.Фазекоша, що він досить тривалий час мав єдині політичні погляди з В’ячеславом Чорноволом, з яким товаришував. Тож політичного досвіду Олексію Фазекошу не позичати. Й тому не дивно, що саме йому вдалося у 2018 році зібрати під егідою єдиної ідеологічної партії, яка на сьогодні існує в Україні, дуже різнопланових, але талановитих людей, які сповідують ідеї європейського соціалізму, що в наш час не лише важко, але важливо й почесно. Цей політичний «симбіоз» може вибухнути на політичній мапі країни вже зовсім скоро.
До З’їзду - готові! Закарпатські «Соціалісти» визначилися з проблематикою головних змін в країні  (ВІДЕО)

Що ж стосується сьогоднішньої зустрічі Закарпатського осередку партії, то найперше, що потрібно буде обговорити під час З’їзду, як правильно підмітив Сергій Носалюк, це визначення того, кого і як партія буде підтримувати під час президентських перегонів, а також про належну комунікацію між центром та регіонами, а також між партнерами партії на всіх ланках взаємодії.
До З’їзду - готові! Закарпатські «Соціалісти» визначилися з проблематикою головних змін в країні  (ВІДЕО)

Крім того обговорювалась й важливість матеріально – технічного забезпечення процесу виборів, а також як слід себе поводити на місцях, аби захистити результати виборів. З цього приводу, заступник голови Закарпатського осередку партії «Соцілісти» Наталія Ворона наголосила на важливості системного підходу в розвиткові партійного будівництва.

Досить дискусійною вийшла та частина розмови, в якій Володимир Гуменюк наголосив на тому, що потрібно ініціювати зміни у статуті й програмі партії, бо зараз, наприклад, дуже складний процес створення місцевих осередків партії, а також прийом до лав партії нових членів. Однак інші «партійці» зазначили, що обговорення цього питання має бути дуже ретельним, а рішення виваженим, щоб унеможливити випадки «політичного» рейдерства.

В свою чергу голова осередку Олексій Фазекош підняв важливе питання того, як чітко виокремити позиціювання партії серед інших так званих «соціалістичних» партій.

Крім того, оскільки майбутнє України – у європейських ідеалах та соціал-демократичних цінностях, то Олексій Фазекош звернувся до делегатів З’їзду від імені Закарпатського осередку з пропозицією, що на посаду Президента має балотуватися лідер партії, досвідчений політик та дипломат Леонід Кожара.
До З’їзду - готові! Закарпатські «Соціалісти» визначилися з проблематикою головних змін в країні  (ВІДЕО)

Разом з тим на Закарпатті розуміють, що задля перемоги справжньої демократії, в цьому питанні можливе блокування партії з іншими політичними силами.

Таким чином, слід дуже уважно слідкувати за тим, кого саме підтримають закарпатські «Соціалісти», бо саме їх вибір може визначити подальшу долю країни, адже партія "Соціалісти" сьогодні є флагманом соціалістичного проєвропейського руху в Україні. А оскільки в світі відбувається справжній ренесанс соціал-демократичної ідеї, яка й визначає подальшу долю людської цивілізації, то така політична сила в нашій країні обов’язково відіграватиме перші ролі.
Іван Правдін

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031