Авторизація

» » » Заява Президента України у зв’язку із проведенням фейкових виборів на території окупованого Росією Донбасу

Заява Президента України у зв’язку із проведенням фейкових виборів на території окупованого Росією Донбасу
[/i]

Попри численні заклики світової спільноти до Російської Федерації щодо великої небезпеки проведення фейкових виборів на території окупованого Російською Федерацією Донбасу, на жаль, Росія взяла на себе повну відповідальність і підтвердила свою участь в окупації і взяла безпосередню участь в організації цих фейкових виборів.
Звичайно, що внаслідок проведених консультацій ми абсолютно впевнені, що ці вибори не будуть визнані ніким. Вони не підпадають під стандарти українського законодавства. Вони проводяться під дулами російських автоматів на окупованій території. Вони є категорично неприйнятними. Безпекові умови не створені.
І тому я надав доручення, щоб українська дипломатія діяла. Вже з завтрашнього дня будуть ініційовані декілька заходів. Перш за все, це ми проводимо вже в понеділок у Відні засідання Постійної Ради ОБСЄ, де буде це питання внесено позачергово в порядок денний.
Ми розпочали консультації в Раді Безпеки ООН в Нью-Йорку з постійними членами Ради Безпеки.
Ми забезпечили, щоб це питання незаконного проведення так званих виборів було внесено у порядок денний засідання Ради міністрів ЄС у закордонних справах.
На найближчому засіданні Комітету міністрів Ради Європи це питання також внесено у порядок денний.
Хочу наголосити, що найближчими годинами ми чекаємо і засідання країн Великої сімки, і реакції наших партнерів по Європейському Союзу, партнерів зі Сполучених Штатів Америки, Канади і всього світу.
Звичайно, що я хочу звернутися і до тих українців, які зараз вимушені проживати на окупованих територіях. Не віддавайте свій голос! Не беріть участь у фейкових виборах!
Це Російська Федерація в традиційній для себе манері робить лише для того, щоб спочатку усунувши своїх попередніх маріонеток, які були безпосередньо задіяні у вбивствах, в тортурах, в порушені законодавства.
Сьогодні робить Росія цей крок лише для того, щоб обрати вже призначених ними наступних маріонеток.
Україна буде жорстко протидіяти цьому. Україна буде вживати усіх заходів для того, щоб повернути окуповані Донбас і Крим.
І весь світ зараз з нами, з українцями!
Я хотів би, щоб це чули також ті, хто зараз проживає на окупованому Донбасі.
Слава Україні!

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930