Авторизація

» » » Президент про проведення фейкових виборів на окупованому Донбасі: Ніхто не визнає ці вибори

Президент про проведення фейкових виборів на окупованому Донбасі: Ніхто не визнає ці вибори
[/i]

«Попри численні заклики світової спільноти до Російської Федерації щодо великої небезпеки проведення фейкових виборів на території окупованого Російською Федерацією Донбасу, на жаль, Росія взяла на себе повну відповідальність і підтвердила свою участь в окупації і взяла безпосередню участь в організації цих фейкових виборів», - заявив Президент Петро Порошенко у зв’язку із проведенням фейкових виборів на території окупованого Росією Донбасу.
«Звичайно, що внаслідок проведених консультацій ми абсолютно впевнені, що ці вибори не будуть визнані ніким. Вони не підпадають під стандарти українського законодавства. Вони проводяться під дулами російських автоматів на окупованій території. Вони є категорично неприйнятними. Безпекові умови не створені», - також наголосив Петро Порошенко.
Глава держави повідомив, що надав доручення українським дипломатам діяти та вживати відповідних заходів. «Вже з завтрашнього дня будуть ініційовані декілька заходів. Перш за все, це ми проводимо вже в понеділок у Відні засідання Постійної Ради ОБСЄ, де буде це питання внесено позачергово в порядок денний», - зазначив він.
За словами Президента, розпочато консультації в Раді Безпеки ООН в Нью-Йорку з постійними членами Ради Безпеки. Також питання незаконного проведення так званих виборів буде внесено у порядок денний засідання Ради міністрів ЄС у закордонних справах та найближчого засідання Комітету міністрів Ради Європи.
«Хочу наголосити, що найближчими годинами ми чекаємо і засідання країн Великої сімки, і реакції наших партнерів по Європейському Союзу, партнерів зі Сполучених Штатів Америки, Канади і всього світу», - підкреслив Президент.
Петро Порошенко також звернувся до тих українців, які зараз вимушені проживати на окупованих територіях, закликавши їх не голосувати на цих виборах: «Не віддавайте свій голос. Не беріть участь у фейкових виборах».
«Це Російська Федерація в традиційній для себе манері робить лише для того, щоб спочатку, усунувши своїх попередніх маріонеток, які були безпосередньо задіяні у вбивствах, в тортурах, в порушені законодавства. Сьогодні робить Росія цей крок лише для того, щоб обрати вже призначених ними наступних маріонеток», - наголосив Глава держави.
Президент особливо відзначив: «Україна буде жорстко протидіяти цьому. Україна буде вживати усіх заходів для того, щоб повернути окуповані Донбас і Крим. І весь світ зараз з нами, з українцями».
Він висловив сподівання, що його звернення почують ті, хто зараз проживає на окупованому Донбасі.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930